Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

12 hours ago, ducca said:

Odšio mi se šav na kožnom sedištu tipa 20-30 cm, gde to da okrpim što bezbolnije, bitno mi samo da se ne vidi sundjer ispod?

meni su vozači iz firme rekli da idem kod nekog sove na bežanijskoj kosi, bio jednom i nisam uspeo da ga nađem, a kako mi nije bilo bitno nisam se previše potresao što ga nisam našao

 

a imam i neki kontakt izvesnog zokija ajkule, pa ako hoćeš mogu da ti ga prosledim

 

🦉 i 🦈

  • Haha 5
Link to comment

Zvao random tapetara tražio mi 50e kaže mora celo sedište da se odšije pa ponovo zašije. S obzirom da ga krpim pre kačenja na oglas probaću da nadjem nešto ispod te cifre samo da drži vodu dok majstori odu, ali nisam optimista. Zvaću tog Sovu a svakako mi šibni i Ajkulin kontakt na pp nemam šta da izgubim.

 

Hvala na odgovorima 

Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

meni su vozači iz firme rekli da idem kod nekog sove na bežanijskoj kosi, bio jednom i nisam uspeo da ga nađem, a kako mi nije bilo bitno nisam se previše potresao što ga nisam našao

 

a imam i neki kontakt izvesnog zokija ajkule, pa ako hoćeš mogu da ti ga prosledim

 

🦉 i 🦈

 

8 hours ago, ducca said:

Zvao random tapetara tražio mi 50e kaže mora celo sedište da se odšije pa ponovo zašije. S obzirom da ga krpim pre kačenja na oglas probaću da nadjem nešto ispod te cifre samo da drži vodu dok majstori odu, ali nisam optimista. Zvaću tog Sovu a svakako mi šibni i Ajkulin kontakt na pp nemam šta da izgubim.

 

Hvala na odgovorima 

Sova nije na bezaniji, nego u bloku 44, preko puta doma zdravlja, blizu pijace. odlican je. Ako ti treba, sibnicu ti pin na mapi. ja sam kod njega presvlacio volan, rucicu menjaca i suknjicu menjaca, stvarno je dobar.

Link to comment

Jel ima neko da vozi peugeota i da je imao Emissions fault?

Sta moze biti kog vraga?! Kaze message alert: emissions fault! Starting impossible in 1000km

ad blue lampica blinka, auto radi normalno, oce li mi sutra zameniti ceo ad blue sistem il sta?

 

Edited by maheem
Link to comment

Mislim da ti se prazni taj ad blue, ja sam vozio ovaj kombi Citroen Jumpy na sljaci u Njemackoj i pisalo mi je od 2500km upozorenje da ako ne dospem do vrha ad blue nece moci da se startuje auto. To je verovatno ista fora. 

Link to comment

Ma jok, to je drugi alert. Juce sam sipao ad blue kad je ovo iskocilo, pomislio sam da je komp pobrljavio i izbacio kvar, a da je zapravo samo ad blue potrosen.

Link to comment
36 minutes ago, Tpojka said:

 

DPF filter?

 

 

:lolol:

Predlazes da ga djiram u visokim obrtajima? To je i meni palo na pamet, djirao sam ga tako u manual modu 10ak minuta al nista… probacu kasnije na autoputu, thanx

Link to comment

Ako je to, rokni ga na otvorenom u npr 4. brzini konstantno na 2700+ obrtaja 15-20min i trebalo bi da bude ok posle. Mada kad je DPF nisam cuo da pali to upozorenje da auto nece moci da se startuje za xxxx kilometara, jebem li ga. Nadji nekog poznanika sto ima onu mini dijagnostiku pa ucitajte greske i naci ces na netu lako sta je problem. 

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Ako je to, rokni ga na otvorenom u npr 4. brzini konstantno na 2700+ obrtaja 15-20min i trebalo bi da bude ok posle. Mada kad je DPF nisam cuo da pali to upozorenje da auto nece moci da se startuje za xxxx kilometara, jebem li ga. Nadji nekog poznanika sto ima onu mini dijagnostiku pa ucitajte greske i naci ces na netu lako sta je problem. 

Nije dpf, ima posebnu lampicu za to. Javili se iz servisa, sutra ga teram. Dabogda ga drzali 5 dana na popravci da ne moram da radim.

Link to comment
10 hours ago, maheem said:

Predlazes da ga djiram u visokim obrtajima? To je i meni palo na pamet, djirao sam ga tako u manual modu 10ak minuta al nista… probacu kasnije na autoputu, thanx

 

Možda je EGR ventil.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...