Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Kako da proverim? Gume su nove, kupljene pre 2 dana, proizvodnja week 51/22. Misliš da teram kod majstora/vulkanizera ili da im dam malo fore da se 'razgaze'?

Link to comment
42 minutes ago, Uskebasi said:

Ima li neko iskustva sa chip tuningom? Ima li kakvih negativnih strana u smislu da ce auto da mi eksplodira 😁

...ili recimo otkazu kocnice

Link to comment

Kupio sam krovne nosače za auto i tek nakon montiranja skapirao da pravougaone šipke baš i nisu sjajan izbor, jer ti nosači dosta jako zvižde u vožnji, prilično je visok i iritantan ton. Kako to da se eliminiše?

Edited by napadaj
Link to comment
On 13. 4. 2023. at 12:36, Uskebasi said:

Ima li neko iskustva sa chip tuningom? Ima li kakvih negativnih strana u smislu da ce auto da mi eksplodira 😁

imam ja. manja turbo rupa, bolje ide, manje trosi.  jos mi nije eksplodirao auto, po svemu sto znam, ni nece.

Edited by Grunf
  • +1 2
Link to comment

Ima kod tih turbo motora prostora da se dobije nesto konja i obrtnog momenta sa onim stage1 chipom valjda, za sve preko toga otprilike treba menjati neke delove motora. Tako sam ja skapirao, jebem li ga. 

Link to comment
On 15. 4. 2023. at 11:10, napadaj said:

Kupio sam krovne nosače za auto i tek nakon montiranja skapirao da pravougaone šipke baš i nisu sjajan izbor, jer ti nosači dosta jako zvižde u vožnji, prilično je visok i iritantan ton. Kako to da se eliminiše?

 

Update - problem je bio do žljebova sa donje strane šipki, pa sam ih zapušio "lenjirima" koji zapravo dolaze uz nosače i nema više zviždanja ni na 30 ni na 90 ni na 130km/h.

  • +1 3
Link to comment

https://rtv.rs/sr_ci/vojvodina/banat/u-pancevu-uz-pomoc-dual-radara-koji-se-prvi-put-koristi-na-nasim-putevima-otkriveno-vise-od-650-prekrsaja_1439246.html

Полицијски службеници саобраћајне полиције у Панчеву су, за само три дана, уређајем "ДУАЛ радар", који се први пут користи на нашим путевима, открили више од 650 прекршаја прекорачења дозвољене брзине кретања.

Наведеним уређајем је измерена брзина кретања мотоцикла "YAMAHA“, од 159 километара на сат, на делу пута у насељу, у зони пешачког прелаза


  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

https://rtv.rs/sr_ci/vojvodina/banat/u-pancevu-uz-pomoc-dual-radara-koji-se-prvi-put-koristi-na-nasim-putevima-otkriveno-vise-od-650-prekrsaja_1439246.html

Полицијски службеници саобраћајне полиције у Панчеву су, за само три дана, уређајем "ДУАЛ радар", који се први пут користи на нашим путевима, открили више од 650 прекршаја прекорачења дозвољене брзине кретања.

Наведеним уређајем је измерена брзина кретања мотоцикла "YAMAHA“, од 159 километара на сат, на делу пута у насељу, у зони пешачког прелаза

 

 

 

E nek su živi i zdravi... samo da počnu još da kontrolišu voženje žutom trakom, trotoarom, četiri žmigavca kudekoji, ne stajanje na pešačim, parkiranje na mesta za invalide i zaista tehničku ispravnost i de bi nam kraj bio...

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...