Jump to content

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

bolestan auto, bo le stan. kad sam radio SWAT analizu bio mu je u Top3 (pored allrouda i XC70)onda taj SWAT provucem kroz PEST analizu i svaki put se iskristalise Croma :D

Link to comment

ma ja sam seljak, sve ne gledam takva kola kao koji ce mi qrac to u srbiji i onda nicim izazvan vracajuci se sa pijace vidim rupetinu na haubi i krenem da balavim ko da lezi gola selma hayek.

Link to comment
ma ja sam seljak, sve ne gledam takva kola kao koji ce mi qrac to u srbiji i onda nicim izazvan vracajuci se sa pijace vidim rupetinu na haubi i krenem da balavim ko da lezi gola selma hayek.
jab to kresno pre selme hajek.zjeko, kupi li nesto?
Link to comment

nisam jos nista, lerdi mi prati neke aukcije u Italiji, a slaba je ponuda trenutno...gadjamo kromu '08 (redesign), 1.9mjet od 150KS, u najacem paketu opreme, a da je presla ispod 80k. jbg, ja nit zurim, nit stedim kad zena placa :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Vrede li ove zajebancije cemu?adaptupaljac4.jpgTreba mi zbog USB-a prvenstveno, 3 slota nikako nisu neophodna ali ne uspevam da proadjem neku varijantu od jednog ili max slota za upaljac.

Link to comment

jel neko chipovao motor? ne zanima me nasviravanje snage koliko ova remapiranja koja smanjuju potrosnju. mislim, ne mogu da se mnogo zalim na auto koji ima 150 konja na raspolaganju a trosi prosecno 6.5 leti kombinovano na autoputu (140-180) i magistralnom drumu maksimalno brzo koliko put dopusta, odnosno oko 7.5-8 u gradu. ali me malo kopkaju ti "zeleni" paketi jer manipulisu smanjenjem potrosnje i do 20%, uz recimo 25 konja i 60-tak Nm obrtnog momenta vise. mislim da kosta oko 250e, bez garancije na motor sto kosta jos 100e.misljenja, iskustva?

Link to comment
E da, gde (u Beogradu) mogu da kupim FM transmiter za mp3 player?
Ja sam kupio ovde mada im sajt ne radi trenutno. U Balkanskoj su, kada uđeš iz Nemanjine (skreneš desno) i odmah prekoputa, jedan od ulaza u okolne zgrade, ima natpis.Inače i nije neka preporuka, ja sam imao dva komada, jedan skuplji jedan jeftiniji. Čak i kod skupljeg ima problema, tj šuštanje ume da bude prisutno. I ako uzimaš, nemoj da kupiš neki sa već fiksiranim frekvencijama, nego onaj gde možeš da izabereš bilo kakvu.
Link to comment
Za koliko vremena moze da se uzme medjunarodna vozacka? I kljucno pitanje: proveravaju li AMSovci MUPovu bazu? Recimo da poznanik zeli medjunarodnu dozvolu bez poziva najblizoj policijskoj postaji...E da, gde (u Beogradu) mogu da kupim FM transmiter za mp3 player?
Međunarodnu vadi u AMSS u Ruzveltovoj i ne proveravaju bazu, samo je potrebno da donese važeću "domaću" i još po nešto.Ove mp3 zajebancije sad viđam u skoro svim electro radnjama + pijace i buvljaci.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...