Jump to content

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

budi covek pa daj meni da ti polupam soferku. to odavno mastam.mislim, da polupam soferku, ne tebi, nego bilo kom.
Na demonstracijama '96/7. zavalio sam kamencinu u soferku nekom degeneriku koji je uleteo u kolonu setaca (secate se, bilo je veselnika koji su voleli to da rade), ali sam pogodio samu donju ivicu, odmah iznad haube, i ostala je citava :isuse: :( :frust:
Link to comment
upravo me dok sam vozio na posao roknuo kamencic u sofersajbnu. napravio je malo povrsinsko ostecenje, recimo par mm, ali je u unutrasnjosti stakla naprslina od oko 1.5cm u precniku. sa unutrasnje strane nema povrsinskog ostecenje.stakla su mi osigurana. da li ce mi priznati ovo i uraditi zamenu soferke ili da uzmem cekic i sam razlupam ostatak? jebe mi se da cekam da mi sledeci pogodak kamena sruci soferku u lice.
ako se nije pojavila linija vec samo rupa osiguranje tj. glas servis ce ti samo reparirai staklo, onda bolje macolu u ruke pre nego sto odes na procenu
Link to comment
Na demonstracijama '96/7. zavalio sam kamencinu u soferku nekom degeneriku koji je uleteo u kolonu setaca (secate se, bilo je veselnika koji su voleli to da rade), ali sam pogodio samu donju ivicu, odmah iznad haube, i ostala je citava :isuse: :( :frust:
pa to je bila udba a oni voze blendirana auta. il ti nemas snage
Link to comment
:isuse: Čoveče, šta ti je u poslednje vreme?!?Mada, ipak, bolje je nego kad si zastranio i počeo da pričaš o italijanskim "automobilima".Nadam se da jednog dana nećeš ovde da izadješ sa idejom da bi kupio Alfa Romeo. To bi bio kraj.
radio sam ja "konparativnu analizu" izmedju zeljenih XC70, Outback sa dizel boxerom ili Audi All Road, i uvek mi nekako pobedi Croma :D...nemam vremena, frajeru! nemam vremena ja za ono sto bi voleo..i da, pusti me za alfu, ona deltica je :wub: Edited by nesha taxista
Vasile, pazi malo na rečnik
Link to comment
radio sam ja "konparativnu analizu" izmedju zeljenih XC70, Outback sa dizel boxerom ili Audi All Road, i uvek mi nekako pobedi Croma :D...nemam vremena, frajeru! nemam vremena ja za ono sto bi voleo..i da, pusti za alfu, ona deltica je :wub:
:lol: Pa ništa onda kupiš tu vektru SW, pa onda radiš na tome da ubediš tasta da se djorate, tj. da je za njega bolje da ima tu vektru.Napravi mu neku dobru cost-benefit analizu. cool.gif A Delta? Lepa izdaleka, a izbliza je lepa za gledanje izdaleka. Edited by nesha taxista
Vasilov kvot
Link to comment

uuu, imao. na tome naucio da vozim. najludjih godinu dana mog zivota u saobracaju. i najskupljih. 3 dana vozis, 4 dana na opravci. uvek joj nesto drugo fali. i tako 365 dana.ali kad ide, najbolji auto na svetu. godinu dana nisam upalio radio, zvuk motora je totalni seks. a bilo je i legendarnih momenata. propadanje papucice za gas zbog pucanja sajle pri preticanju na 180kmh, priceless.kad sam posle toga seo u nissan micru, mislio sam da je poceo 22. vek.

Link to comment
uuu, imao. na tome naucio da vozim. najludjih godinu dana mog zivota u saobracaju. i najskupljih. 3 dana vozis, 4 dana na opravci. uvek joj nesto drugo fali. i tako 365 dana.ali kad ide, najbolji auto na svetu. godinu dana nisam upalio radio, zvuk motora je totalni seks. a bilo je i legendarnih momenata. propadanje papucice za gas zbog pucanja sajle pri preticanju na 180kmh, priceless.kad sam posle toga seo u nissan micru, mislio sam da je poceo 22. vek.
Pa to ti kažem. Danas je feeling isti, kad voziš Lanciu. :lol:
Link to comment

meni je ta delta bolest mozga. i dignuta, i robusna, i retro, a ima one motore od 180ks...kako bi ja lepo poginuo u tome da imam para :D

Link to comment
meni je ta delta bolest mozga. i dignuta, i robusna, i retro, a ima one motore od 180ks...kako bi ja lepo poginuo u tome da imam para :D
sta ce ti pare, vecina vlasnika je to posle nekog vremena ovde to poklanjala za dzabe, sa izuzetkom one crne "evolution" sa studenstkog trga koja je very very special one. ja sam moju bijednu bukvalno bud-zasto dao nekom liku koji je tada (1998.) imao par komada da bi uvek imao 1 ispravnu na raspolaganju. a ni tada nije bila nesto skupa, cini mi se da sam moju koja je bila neko 1988. godiste 9 godina kasnije platio oko 8.000 marona, doduse bese to neki prelazni model (HF turbo, bez i.e.) koji nije bio integrale i nije imao indzeksn nego dvogrli veberov karburator, ali sa turbom (= potrosnja 17 litara u gradu :lol: ).jebite se, kud ste je pominjali, uvatila me nostalgija. iako je tresko u pravu. taj me auto za vijekova vijekov oducio od italijanskih kola. mada me ova mala panda 100HP u ferari crvenoj boji opasno lozi za zezanje po gradu i okolici.
Link to comment
sta ce ti pare, vecina vlasnika je to posle nekog vremena ovde to poklanjala za dzabe, sa izuzetkom one crne "evolution" sa studenstkog trga koja je very very special one. ja sam moju bijednu bukvalno bud-zasto dao nekom liku koji je tada (1998.) imao par komada da bi uvek imao 1 ispravnu na raspolaganju. a ni tada nije bila nesto skupa, cini mi se da sam moju koja je bila neko 1988. godiste 9 godina kasnije platio oko 8.000 marona, doduse bese to neki prelazni model (HF turbo, bez i.e.) koji nije bio integrale i nije imao indzeksn nego dvogrli veberov karburator, ali sa turbom (= potrosnja 17 litara u gradu :lol: ).jebite se, kud ste je pominjali, uvatila me nostalgija. iako je tresko u pravu. taj me auto za vijekova vijekov oducio od italijanskih kola. mada me ova mala panda 100HP u ferari crvenoj boji opasno lozi za zezanje po gradu i okolici.
Pazi kad je ta Panda sa 100 konja praktično jedini italijanski auto da valja. Odlična je i ona 4X4. One stare, kockaste Pande 4X4 su zveri za vožnju po snegu, nezaustavljive.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...