Jump to content

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

da li neko ima ideju gde da nadjem set rezervnih sijalica od 6V?
6V? Šta je to, oval?Čuh svojevremeno da 6V žarulja ima samo po prodavnicama delova za motore, ne znam koliko ti to pomaže.
Link to comment
6V? Šta je to, oval?Čuh svojevremeno da 6V žarulja ima samo po prodavnicama delova za motore, ne znam koliko ti to pomaže.
stara buba. mogu ja da kupim one od 12v i da pokazem pandurima ako traze, ali bih ipak voleo da imam 6v da mogu i da ih nakacim ako zatreba... jebomepatak sto vozim oldtajmera...
Link to comment
stara buba. mogu ja da kupim one od 12v i da pokazem pandurima ako traze, ali bih ipak voleo da imam 6v da mogu i da ih nakacim ako zatreba... jebomepatak sto vozim oldtajmera...
hebote, znam da je stara buba, pitam koja :)kol'ko ja znam (a znam malo, a i većinu toga sam zaboravio), 6v instal. je išao do šesetineke, ove mlađe, modernije i ružnije su sve na 12... Edited by kovik
Link to comment
hebote, znam da je stara buba, pitam koja :)kol'ko ja znam (a znam malo, a i većinu toga sam zaboravio), 6v instal. je išao do šesetineke, ove mlađe, modernije i ružnije su sve na 12...
1967. Pitacu jos neke majstore i ljude iz buba kluba, valjda ce biti nekog resenja
Link to comment
Ne kupuju oni mene, nego bi ja auto. Imam ugovor za stalno (neodredjeno), samo mi viza vazi do 2013.
Pa ako imaš ugovor za stalno, pretpostavlja se da će i posle 2013 da ti obnove dozvolu boravka. Pa nemaš problema. Jedino što moraš da imaš prijavljeno prebivalište, da bi auto mogao da registruješ na svoje ime.
Link to comment
red je da objavim svoje posrnuce na ovom topiku, a i da gazza likuje: razmatramo vektru karavan za porodicni auto :D...dobili opasno dobru ponudu, '08, onaj 1.9 od 150ks sto smo hteli u kromi, a za 1.5/2k niza cena
:isuse: Čoveče, šta ti je u poslednje vreme?!?Mada, ipak, bolje je nego kad si zastranio i počeo da pričaš o italijanskim "automobilima".Nadam se da jednog dana nećeš ovde da izadješ sa idejom da bi kupio Alfa Romeo. To bi bio kraj.
Link to comment

upravo me dok sam vozio na posao roknuo kamencic u sofersajbnu. napravio je malo povrsinsko ostecenje, recimo par mm, ali je u unutrasnjosti stakla naprslina od oko 1.5cm u precniku. sa unutrasnje strane nema povrsinskog ostecenje.stakla su mi osigurana. da li ce mi priznati ovo i uraditi zamenu soferke ili da uzmem cekic i sam razlupam ostatak? jebe mi se da cekam da mi sledeci pogodak kamena sruci soferku u lice.

Link to comment

haha ja bas juce gledao na onom placu kod starog sajmista jednu alfu 159 karavan - cisti segsizam, samo da se zna. najbolja konzola koju sam video jos od starog saaba.

Link to comment
upravo me dok sam vozio na posao roknuo kamencic u sofersajbnu. napravio je malo povrsinsko ostecenje, recimo par mm, ali je u unutrasnjosti stakla naprslina od oko 1.5cm u precniku. sa unutrasnje strane nema povrsinskog ostecenje.stakla su mi osigurana. da li ce mi priznati ovo i uraditi zamenu soferke ili da uzmem cekic i sam razlupam ostatak? jebe mi se da cekam da mi sledeci pogodak kamena sruci soferku u lice.
verovatno će te prvo poslati u Glass Service da vide da li može da se popravlja. Ali, rekao bih da ne može.
Link to comment
upravo me dok sam vozio na posao roknuo kamencic u sofersajbnu. napravio je malo povrsinsko ostecenje, recimo par mm, ali je u unutrasnjosti stakla naprslina od oko 1.5cm u precniku. sa unutrasnje strane nema povrsinskog ostecenje.stakla su mi osigurana. da li ce mi priznati ovo i uraditi zamenu soferke ili da uzmem cekic i sam razlupam ostatak? jebe mi se da cekam da mi sledeci pogodak kamena sruci soferku u lice.
budi covek pa daj meni da ti polupam soferku. to odavno mastam.mislim, da polupam soferku, ne tebi, nego bilo kom.i da kresnem kim besindzer iz prvog betmena, al tu mi verovatno ne mozes pomoci.
Ja sam bas mislio da kupim Alfu :-)
ti si alfa muzjak, alfa je logican izbor.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...