Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

U toku prosle noci, na Adi ili ispred gajbe, jos ne znam, neko je pokusao da mi ukrade kragujevacki punto star 6 meseci. To smo primetili tek danas oko podneva s tim da je keva sela u auto i odvezla se na posao. Od stete, malo su ogrebana vozaceva vrata i cilindar brave je , verovatno od udarca , iskrivljen, udubljen... Auto je kasko osiguran.Pitanje je da li ce mi osiguranje kenjati sto nisam zvao muriju? I da li ako sada pozovem muriju da li ce to ista znaciti jer je auto vec vozen nakon sto smo provalili to? Ili da se pravim lud kad pozovem policiju?
Pravi se lud kad pozoveš policiju. Nemoj da im kažeš da ste vozili auto posle pokušaja obijanja. Nek naprave zapisnik, pa sa time naplati od osiguranja.
Link to comment

to znam, mada su ionako crna pa je jebeno po tom pitanju kako god da okreneš :)doduše i kad je najusijanije napolju, klimi treba <60 sec da počne da ledi.koliko je skuplje farbati u mat otprilike?

Link to comment

brate, ako su jos crna napravices rernu na tockovima. veruj mi da nikako nije svejedno.glede cene, mislim da je prilicno skuplje, a mislim da retko ko to i radi.

Link to comment

znam sve to, nego sam se nadao da je neko imao vrlo konkretna iskustva... :)pošto, kao što vidiš, mnogima je problematično i metalik crno zbog usijavnaja na vrućini.. a meni se dešavalo ovih paklenih dana, da nekoliko sati provedu na suncu i kada uđeš, pokazuje temperaturu od 38 stepeni npr, iako je napolju "samo" 30... ako otvorim prozore i pustim klimu da duva, da izduva onaj vreo vazduh, već posle minut je kao da nisu ni stajala na suncu..

Link to comment
Pravi se lud kad pozoveš policiju. Nemoj da im kažeš da ste vozili auto posle pokušaja obijanja. Nek naprave zapisnik, pa sa time naplati od osiguranja.
TO sam i uradio, mada neću još da potežem kasko, da vidim kolika je šteta, jer 80 ili 100 evra ne sećam se moram ja da učestvujem minimalno, sutra idem u autoservis da proceni štetu.Cop, ostavi metalik boju - ne čačkaj mečku... ortaku se ispod haube deformisala neka plastika... da li za vodu da li za tečnost za brisače... ne valja ti to...
Link to comment
Pitanje u vezi sa registracijom vozila (Beograd) - da li mora u opstini prebivalista ili moze i u Ljermontovoj bez obzira na opstinu?
ako prebacujes vlasnistvo, prvi put registrujes, moras na svojoj opstini, gde si prijavljen.svaka sledeca moze gde hoces.
Link to comment
ako prebacujes vlasnistvo, prvi put registrujes, moras na svojoj opstini, gde si prijavljen.svaka sledeca moze gde hoces.
Ček, ček, je li to nešto menjano u poslednje tri godine? Kad sam kupio nov auto, baš je bila od pomoći činjenica da prva registracija MOŽE da se radi i u najbližoj panduraciji, dakle bez cimanja na skroz drugi kraj grada (naravno, govorim o Beogradu i opštinskim panduracijama). Šalteruše su umele da se roguše, ali im je načelnik zapušio labrnju posle vrlo oštrog dopisa iz jednog od jakih osiguranja.
Link to comment

Jedino ako su nesto promenili u skorije vreme. Ista stvar, pre 3 godine kupio auto, prva registracija na Savskom vencu a prebivaliste mi je na Zvezdari...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...