Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

da, vidim. i sve su one stare.. mi cemo (ako se odlucimo za njega) verovatno uvesti nesto posle 2008 godista, kada je dozivela redizajn, a i sa manjom kilometrazom

Link to comment
Astri nema nikakvih
Ima nekoliko Astri na S-leasing placu pored Gudalovića. Nisam posebno obraćao pažnju pošto sam išao ortaku da pogledam neke Vektre, video sam da im je rata na operativni lizing od 110 do 140 evra. Godišta su 2006-2008, relativno malo prešle, mislim do 60k, ne izgledaju loše. Zanimljivo da su sve (njih 4-5) crne boje.
Link to comment
fala, kakav je ovaj 1,8 TSI? nekako mi je sve ispod 130-140ks za ovoliku karoseruju (sa "utovarom" koji obicno imam kad negde putujem)
Наводно одличан, не треба му 98 октанa.Турбо коњи се разликују од обичних, тај мотор има 250 nm од 1500-4500 обртаја.
Link to comment

Kada te policija zaustavi i pošalje na vanredni tehnički kako se određuje gde se on vrši? Stvar mog izbora ili njihovog?

Link to comment
da, vidim. i sve su one stare.. mi cemo (ako se odlucimo za njega) verovatno uvesti nesto posle 2008 godista, kada je dozivela redizajn, a i sa manjom kilometrazom
Udobne su i prijatne, ali bilo je tehničkih problema.
Link to comment

koji je najbolji plac da se kupi polovno a pristojno vozilo tipa manjeg furgona. znaci nesto tipa doblo, cangoo (ako se tako zove onaj reno), partner, berlingo, alternativno moze bilo sta iz putnickog zanra sto ima zatvoren zadnji deo, vidjao sam takve puntoe i astre.i koji je upste red velicine cena za tako nesto nerazvaljeno, staro par godina.

Link to comment
Astri nema nikakvih, Crome imaju 2-3, Stila koliko hoces, poneka Laguna i Megan, cak i Alfa ... cene 6-9.000, auti sta ja znam, bilo je toliko vruce da sam popizdeo. Jedinom Scenicu kojeg imaju ne radi klima, tj nema freona, neke fiochice pod sedistima zapekle pa ne mogu da se otvore. Uglavnom u koji god auto sam seo bilo je prevruce. Crome i Stila deluju kao dobra kupovina, ko ih voli.
mislim da moras da natempiras da dodjes kada im stizu vozila, dobri komadi odu za dan dva. cudi me za astre, cini mi se da uvek kada prodjem tamo ima neka. znam da sam se ozbiljno ceskao po glavi kada sam jesenas video neku 2007. godiste za 8500 sa obicnim CDTI motorom. tada je spotless croma 2006. bila 7800, oba auta sa dosta malom kilometrazom (oko 120k) a tako su i izgledali.
Link to comment
Firma u kojoj radim prodaje vozila:1. Škoda Fabia 1.9 SDI - tamno siva - 2003 godište - bez klime - oko 250.000km - 2.600€ + PDV2. Škoda Fabia 1.9 SDI - žuta - 2003 godište - bez klime - oko 250.000km - 2.600€ + PDV3. Škoda Fabia 1.9 SDI - siva - 2003 godište - bez klime - oko 190.000km - 3.000€ + PDV4. Škoda Roomster Praktik 1.4 TDI - bela - 2008 godište - oko 90.000km - ponuda5. VW T5 1.9 TDI - bela - 2006 godište - oko 150.000km - ponudaZa dogovore i informacije na PM.
koji je najbolji plac da se kupi polovno a pristojno vozilo tipa manjeg furgona. znaci nesto tipa doblo, cangoo (ako se tako zove onaj reno), partner, berlingo, alternativno moze bilo sta iz putnickog zanra sto ima zatvoren zadnji deo, vidjao sam takve puntoe i astre.i koji je upste red velicine cena za tako nesto nerazvaljeno, staro par godina.
Ovo gore (Roomster Praktik) je i dalje aktuelno. Edited by cika tale
Link to comment

Vredi li uzimati Focus II, u najboljem slucaju 1.8 tdci ili eventualno benzinac? Razmisljam o Astri H ali drze cenu napolju u 3 pm...

Edited by ducca
Link to comment

Imam glup problem od nedavno.. Kad upalim auto, vozim, i treba da ga ugasim - okrenem kljuc nazad i nista se ne desava, ostaje upaljen. Gasi se tek kad iskljucim svetlaunsure.giflaugh.gifSta koji moj se desava, jel to nesto do elektronike? Inace, to je pocelo otkako mi je rodjak menjao sijalicu na zadnjoj desnoj stopaljki, mozda je on nesto lose cacnuo...

Link to comment
o tom 1.8 tdci motoru sam cuo sve najbolje. o astri h sve najgore.
taj motor je vrlo traktorski, cak vise i od VW 1.9TDI, ali je kao i vecina nepresviranih dizela prilicno sigurna opcija u smislu odrzavanja. fokus 2 inace super mada bih po iskustvu mog prijatelja koji vozi 1.6 dizel tesko zakljucio da sustinski bolje vozilo od astre h sem sto ima malo bolji porodicni "karakter" kada sednes u njega, generalno je udobniji i ergonomskiji. kod astre h treba samo pametno birati motor i opremu i onda si lisen nepotrebne glavobolje (mene na mojoj najvise nerviraju sportska sedista, totalno njesra). inace u nekim vrlo ozbiljnim parametrima h je vise nego pristojan auto - naprimer lezanje na drumu i trap (narocito prednji), tu verujem da je astra h bolji posao od mainstream konkurencije (golf 5, a narocito stilo i megane 2).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...