Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

ОК.

Ако падне испод 12V, да тражим одмах нов?

 

Manje-više da, da ne bi imao neko iznenadjenje ujutru, baš kad ti treba. Naročito ako nastavi sa trendom da neće da vergla.

Link to comment

Nije frka da se ide preko Italije ali prvo da se dogovorimo kad i kako, posto bi bilo zajebano ako me uhvate sa ~500 pakovanja kamagre, iako nije nikakva droga niti steroidi... Ne bi mi prosla prica da je za licnu upotrebu sve i da sam Ron Dzeremi ili Piter Nort :D

Link to comment

Ponesi one forumske slike sa roza kupaćim, pomeni Konjaru i ima da te puste garant.

Talijani su to, ne Austrijanci.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Aj ne zajebavajte, Zli ja to ne bih radio.

+1

 

I nije jedina granica Srb-Cro... Na Sovenačkoj su Hrvati nešto počeli da drndaju, meni su poslednja dva puta otvarali gepek...

Link to comment

Nije frka da se ide preko Italije ali prvo da se dogovorimo kad i kako, posto bi bilo zajebano ako me uhvate sa ~500 pakovanja kamagre, iako nije nikakva droga niti steroidi... Ne bi mi prosla prica da je za licnu upotrebu sve i da sam Ron Dzeremi ili Piter Nort :D

sta je kamagra?

(za druga)

Link to comment

Mene u maju nisu ni zaustavljali, samo sam usporio i prosao... A kod Slovenaca samo pasoska i stajanje zbog vinjete...

Edited by Milosh76
Link to comment

Ujaka i brata ne zaustavljaju otprilike nikad ali se zna da idu na odmor u Srbiju i Bosnu i to je to, a kad bi videli moj nos skontali bi da nisam cist i jebali bi me ruzno, Marfijev zakon :( A opet, hteo sam i da budem tamo koji dan, stvarno, da malo opet vidim taj zapadni sistem, ovo ono...

Link to comment

Njih puštaju glatko kad imaju švic tablice. I meni se Hrvati samo mašu da prođem kad vide švapske table. Ali kad ti naletiš... "pazi taj pogled kockara, možda krijumčari arsenal za napad na Vučića?". I onda pregled kola, vidi se na njima da je limarija nedavno peglana, sigurno je nešto u karoseriju sakrio. Razvaljuj! "Gospon, zakaj vozite gume starije od 17 godina, to vam je skroz bez parafina? Htjeli ste destabilizirati našu mladu demokraciju?!?". I hopla, vidiš opet taj zapadni sistem, ali ovaj put sa pogrešne strane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...