Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

^šta ti meni šta

 

ovde ti tablice vežu zadžaba

:fantom:

 

e

šta se radi u esp kad ti marnu tablice, moraš da izvadiš nove 100% a to nije za dž. a?

sto bi mazdisali tablice? jedna tablica prati vecno jedan auto, ne menja se prilikom promene vlasnistva ili boravka. ako je izgubis, nema drkanja, taksi, prijavljivanja, odes kao Ordi kod majstora, pljucnes 10, 15 evra za izradu nove i cao djaci. 

Edited by Majo
Link to comment

šta svaki majstor ima presu za izradu tablica?¿

pa onaj ko hoce extra prihod i ko ima love za to (ne verujem da je nesto skupo). malecko je to, ne zauzima puno mesta u radionici.

Link to comment

e kad sam već ovde da vam ispričam situaciju od jutros. naime, pošto je deo ulice ljutice bogdana zatvoren za saobraćaj zbog radova, ja se sokobanjskom spuštam do zvezdinog stadiona. sokobanjska je jednosmerna, ali ima bilmeza koji se penju uz nju jer ih mrzi da idu okolo i jutros ja tako jednom namerno spuštajući se zagradim skretanje u levo. čekala sam da se auto ispred mene pokrene što je bilo nemoguće zbog tih pametnih koji se voze uz ulicu. da je ulica dvosmerna, naravno da bih čoveka pustila da skrene levo kad već ja ne mogu da maknem, al pošto nije, odlučila sam da budalu zagradim i kuliram. počeo on da viče na mene i da mi trubi, ja mu se proderem da se on nalazi u jednosmernoj ulici u pogrešnom smeru i da oladi. a ja baš moram da se derem kad se svađam tako sa drugim vozačima jer mi je vrisnuo podizač mog prozora pa da bi me bolje čuli. i onda kad popizdim ja krenem da otvaram vrata i tako sam i jutros a svi misle da ja tad hoću da izađem iz kola, da se bijem možda? i tek čujem ovog: dobro, ajde. valjda mu bio bedak s ženom da se svađa, ne daj bože, tuče. nisam odolela da mu kad sam se konačno pokrenula dobacim: u pogrešnom si smeru, majmune! (izvinjavam se životinjkama). al sam sve bojažljivo gledala u retrovizor da ne zakovrne pa krene da me prati :lolol:

Edited by ordi
Link to comment

na mene. na koga bi bio?¿

onda ne kapiram, sto bi se prijavljivao nestanak tablice i placale takse i zasto ne mogu da se printaju tablice u radionici.

Edited by Majo
Link to comment

zato što te xy tablice više nisu na vozilu čiji je vlasnik pera perić i pera mora da izvadi nove tablice

:unsure:

Link to comment

zato što te xy tablice više nisu na vozilu čiji je vlasnik pera perić i pera mora da izvadi nove tablice

:unsure:

ok, i ja sam se malo zaneo, posto se ovde ne kradu kola i tablice (malo je ostrvo), nemam pojma kako je u Spaniji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...