Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Meni se cuje isto neki zvuk kad kocim, isto nesto cvili onako iritantno, ali posto su mi plocice skoro nove ne bi trebalo da je to. Normalno koci i sve sljaka super ali jako nervira, majku mu, i mislim da nece nestati za koji dan :D

kolko se ja razumem, a to je malo, jest da ne valja kad se taj zvuk čuje pri kočenju, jbg.

 

ja imam da prijavim da su mi pločice konačno "legle" i sad mi ne svira frula na uvce dok vozim :D

 

ostalo je samo još da menjam ulje u menjaču, znači opet ću morati kod majstora, lanćo stop!

Link to comment

:lolol:

ja zapravo idem kod dva majstora. jedan je za mali servis i tako te sitnije opravke i 50 m od mene mu je radiona, dok mi ovaj drugi služi za krupnije stvari jer valja kvalitetniji delići al je bliži moru nego li ja :/

Link to comment

e. jel ima mozda neko bas dobru preporuku za dijagnosticara  u bgd, mazda5 u pitanju

i da ne guli, podrazumeva se..

Link to comment

Verovatno se pricalo o medjunarodnim dozvolama. Elem proverio sam neku koju sam izvadio u Amss-u i izgleda da mi vazi jos koji dan. I da je rok vazenja samo tri godine. Jel moze neko upucen da mi objasni sta grckom policajcu znaci isprava neke privatne paradrzavne organizacije u odnosu na dokument izdat od strane drzave? Koji pri tome vazi samo tri godine i imam utisak da sluzi samo za izbijanje para. Imao neko iskustvo sa grckim policajcima po ovom pitanju?

Edited by djeneralche
Link to comment

Aj rookie pitanje, oko redovnog servisa... U poslednjih 8 meseci or so, gotovo uopšte ne vozim auto, tako da nisam dobacio ni do 5k za godinu dana. E sad, redovni servis po deff ide ili istog meseca u godini, ili kad se pređe 10k, pa šta bude pre. Meni to pada sada u julu, ali sam nešto utanjio sa novci, pa ne bih baš na kanal ako ne moram.

 

Pitanje je dakle: mogu li da zakasnim sa servisom par meseci, oće li nešto dumre? Ulje je inače uvek full sintetika, nači najbolje što može. Možda ću do septembra, kad ga mislim servisirati, preći par hiljada, ali ne više.

Edited by giuseppe
Link to comment

Fala! Proverim, mada je relativno nov auto, nisam imao problema sa potrošnjom ulja do sada.

Edited by giuseppe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...