Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

o baksuza! centrirala trap, krenula da vozim, čujem cvili kod desnog točka i to ne pri kočenju nit u krivinama već na pravcu. zvala majstora, stiže za sat vremena da pogleda. baciću auto u dunav, svega mi!

Link to comment

bio, provozao, kaže zanemarljiv zvuk, al da dođem u pon da pogleda. verovatno su nešto čvrknuli kad su centrirali trap i da ga više brine nekakav dubok zvuk iz menjača. e pa ima li ovome kraja? ja nemam šta drugo u životu da radim nego samo da visim po radionicama :dry:

Link to comment

kad mi sitno mrda volan levo-desno sta je to? radila sam skoro centriranje trapa

 

Pravac kod vulkanizera, moguće da je potreban balans točkova, a ako je to dobro onda je najverovatnije jedna od guma kriva ili je dobila jaje.

Jednom davno mi se na jednim kolima desilo da tako bude i zbog homokinetičkog zgloba koji je malo zapinjao, ali to je veoma redak slučaj. Pogledaj prvo ovo kod vulkanizera.

 

Link to comment

a meni ono što je cvilelo ili se čulo kao frula, bile su pločice. kad je menjao sve ono prethodno, zamenio im mesta, sad vratio, zvuk je blaži. kaže to će nestati samo od sebe za koji dan.

Link to comment

Meni se cuje isto neki zvuk kad kocim, isto nesto cvili onako iritantno, ali posto su mi plocice skoro nove ne bi trebalo da je to. Normalno koci i sve sljaka super ali jako nervira, majku mu, i mislim da nece nestati za koji dan :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...