Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

treba videti da li pase deo od fiata jer bi to pojeftinilo. vozio sam svojevremeno lanciu pa samo uvek trazili delove od fiata koji pasu zbog cene. verovatno da ali to ces najbolje saznati ako odes na fiat otpad, vecina njih na licu mesta ugradjuje deo, odmah ces znati. ako je 21k kod bogunovica to znaci da je 30-50e na otpadu. cega je tvoj auto apgrejd, pande ili punta?

ne pase, pase od punta 2 za stariji model lancie y, moj je 2004-2011 model, mora bas taj

nasla kod nekog bg dilera za 80e na oglasu sad..pokusacu jos

vec mi se to lomilo i zalemio tu plastiku limar, al evo s prvom jacom kisom opet puklo

Link to comment

reko mi majstor da moram hitno menjati spone jer, zaboravih sad stručan izraz, možda imaju lufta, jel se tako kaže? ide majstor na odmor dve sedmice pa je li mi preporučljivo vozikati se po gradu dotle?

Link to comment

ako kaže pod hitno, onda si već dobrano okasnila

jedino što može da ti se desi da ti okrećeš volan u levo, a auto nastavi pravo

 

:fantom:

Link to comment

šta to znači? da odmah nakon popravke teram kod vulkanizera?

 

na tehničkom pre metar i po dana ništa nije primećeno, a prvi put sam videla da neko radi tehnički tako što prvo postavi auto na kanal. obično su samo proveravali kočnice i aj zdravo

Edited by ordi
Link to comment

šta to znači? da odmah nakon popravke teram kod vulkanizera?

na tehničkom pre metar i po dana ništa nije primećeno, a prvi put sam videla da neko radi tehnički tako što prvo postavi auto na kanal. obično su samo proveravali kočnice i aj zdravo

2 stvari nisu nikada za može kasnije.

Sistem™ za upravljanje računajući gume i kočnice.

Uradi jednostavan test, dok auto stoji mrdni volan levo-desno i vidi da li ima praznog hoda tj da se to mrdanje ne prenosi na točkove.

Edited by wall
Link to comment

mislite, da siđem dole, upalim auto, ubacim u ler i naglo cimnem volan prvo u jednu pa u drugu stranu? jel to nekoliko puta da ponovim? ajd odoh dole pa vam se javnem s rezultatima

Link to comment

mislite, da siđem dole, upalim auto, ubacim u ler i naglo cimnem volan prvo u jednu pa u drugu stranu? jel to nekoliko puta da ponovim? ajd odoh dole pa vam se javnem s rezultatima

Ne naglo.

Lakapo levo desno i obrati pažnju da li se to pomeranje prenosi na točkove.

Što joj pade na pamet da naglo cima... :D

Link to comment

mislite, da siđem dole, upalim auto, ubacim u ler i naglo cimnem volan prvo u jednu pa u drugu stranu? jel to nekoliko puta da ponovim? ajd odoh dole pa vam se javnem s rezultatima

ama idi kod majstora i promeni to
Link to comment

ama idi kod majstora i promeni to

-1

 

majstore su izmislili pobornici teorija zavere, kao i kemtrejlove, ljude gustere i gluten.

samo pici, sve ce to biti u redu :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...