Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Koliko vremena sme da prođe nakon isteka registracije da se registracija produži? Mesec dana čini mi se? I šta ako se probije taj rok, kakva je dalja procedura?

Link to comment

Fala lepo.

Još jedno pitanjce: ponovna registracija na nove tablice košta u smislu da na uobičajenu cenu registracije ide još cena nove saobraćajne i novih tablica ili ima još troškova?

Link to comment

Kao kad kupujes neregistrovan auto... tablice, saobracajna, silne takse... Najbolje da okrenes bilo koju agenciju za registraciju i oni ce ti skoro u dinar reci sta su ti troskovi.

Link to comment
  • 3 weeks later...

upalio se check engine, otisao mi fuel tank sensor switch. da li mogu da se dignem u vazduh dok je auto u pokretu?

Edited by mustang
Link to comment

pre 3-4 nedelje sam ocistila rezervoar sa berryman b12 (2 puta na prazan rezervoar i jendom pun) i ljudi, ladno prolazim od 50-100 milja vise!

sad samo onaj senzor hitno da promenim

Edited by mustang
Link to comment
  • 4 weeks later...

jel zna neko dilera polovnih delova za lanciu?????????

 

poluga brisca kod bogunovica 21000, tacno pola moje plate :ziga:

 

odmah ga stavljam na oglase za prodaju nek ide u tri lepe

Link to comment

jel zna neko dilera polovnih delova za lanciu?????????

 

poluga brisca kod bogunovica 21000, tacno pola moje plate :ziga:

 

odmah ga stavljam na oglase za prodaju nek ide u tri lepe

 

Ne znam da li postoji, verujem da da - idi na neki domaći forum za lancia zaljubljenike, i pitaj tamo. Ako negde to znaju, to je tamo.

Link to comment

treba videti da li pase deo od fiata jer bi to pojeftinilo. vozio sam svojevremeno lanciu pa samo uvek trazili delove od fiata koji pasu zbog cene. verovatno da ali to ces najbolje saznati ako odes na fiat otpad, vecina njih na licu mesta ugradjuje deo, odmah ces znati. ako je 21k kod bogunovica to znaci da je 30-50e na otpadu. cega je tvoj auto apgrejd, pande ili punta?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...