Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Koje letnje gume kupiti?

Gledam cene i Tigar je skoro 1000 din. jeftiniji od Save, a trebalo bi da su ista klasa.

Jedan poznanik kaže da mu se nešto ne sviđaju ni Tigar ni Sava letnje i da treba uzeti neke bolje.

Link to comment

Koje letnje gume kupiti?

Gledam cene i Tigar je skoro 1000 din. jeftiniji od Save, a trebalo bi da su ista klasa.

Jedan poznanik kaže da mu se nešto ne sviđaju ni Tigar ni Sava letnje i da treba uzeti neke bolje.

 

Ja imam sava, i šta znam... Kontam da imam bolje da ne bih ništa primetio. Doduše, ni gore. :D

Link to comment

michelin energy saver je bio best buy

 

9.100 din po gumi. Boli!

Zimske sam plaćao oko 5.500. Očekivao sam da letnja bude slična ili malo jeftinija.

Mislio, pošto su zimi zeznutiji uslovi onda mora da je zeznutije napraviti zimsku gumu, ergo zimska mora da je skuplja.

Link to comment

Mozes da probas sa nekim ko ide u Bosnu, znam neke odavde koji su na neku foru kupili nove Miselinke tamo za po 50ak evra po komadu. Da li je povrat poreza ili sta vec, jebem li ga, ali uzeli ljudi 4 nove Miselinke za 200 evra, opusteno.

 

Ja sam ovih dana iz zajebancije gledao cene letnjih guma za sebe, iako su mi zimske starije i potrosenije, i na nekom sajtu ekupi sam naleteo na ovo:

 

http://www.ekupi.rs/Nokian-19565R15-91T-NOKIAN-LINE-224107.aspx

 

http://www.ekupi.rs/Pirelli-19565R15-91T-P1CintVerde-263408.aspx

 

http://www.ekupi.rs/Nokian-19565R15-91H-NOKIAN-LINE-224104.aspx

 

 

Sasvim korektne cene, reklo bi se, ali pojma nemam kakav je kvalitet.

 

Evo nadjoh i te Miselin po dosta manjoj ceni od te koju si naveo: http://gumededra.com/michelin/energy-saver-91h/

 

Doduse, moje su 195/65/15 a ti mozda imas neke drugih dimenzija, koje su mozda skuplje...

Edited by Zli Gli
Link to comment

 

Hvala ,zvuči interesantno. Mada su im ocene za ekonomičnost i prianjanje malo lošije od Mišelin energy saver koje sada imam. Opet razlika u ceni u dimenziji 205/60/16 koja mi treba je preko 2.000 din po gumi plus kažu da se manje habaju. Vredi razmisliti.

Link to comment

Ja sam nešto pretraživao ovih dana i naleteo na preporuke na internetu za Fuldu (Ecocontrol HP).
Zvao sam i planetu guma gde mi je prodavac preporučio Uniroyal RainExpert 3.

Ali, ove Nokian i kvalitet i cena. Hvala, Čutura na preporuci.

 

@Kapetanm: ja sam zamalo preko njih kupio jesenas zimske, ali nisu imali na lageru gume koje sam tražio pa sam uzeo na drugom mestu. Može se uzeti lično roba, ali moraš prvo da platiš

 

 

Roba koja je naručena preko www.ekupi.rs i uplaćena preko virmana ili uplatnicom na žiro račun Ekupi d.o.o. ili preko kreditnih kartica (American Express, Visa, Maestro, Mastercard, Diners) može se  lično preuzeti u našem skladištu u Slobodnoj zoni Beograd.
Slobodna zona Beograd Viline vode bb Ekupi magacin 
Ekupi magacin se nalazi u prostorijama Kim-Tec skladišta.
Prilikom ličnog preuzimanja molimo Vas donesite na prijemni pult  skladišta kopiju računa koji ste predhodno dobili na vašu e-mail adresu. Lično  preuzimanje robe kod nas u skladištu je besplatno, pa ćete time izbeći troškove dostave.
Link to comment

Ne razumem kako je ova dimenzija 195/65 R15 tako jeftina. Na Ekupi dimenzija 195/55 R15 košta 8.536 din. A Potražio sam 195/60 R15 koje meni trebaju i nisam našao jeftinije od 7.444 din.

Da li bih ja smeo da stavim tu dimenziju (195/65 R15)?

Link to comment

Ne razumem kako je ova dimenzija 195/65 R15 tako jeftina. Na Ekupi dimenzija 195/55 R15 košta 8.536 din. A Potražio sam 195/60 R15 koje meni trebaju i nisam našao jeftinije od 7.444 din.

Da li bih ja smeo da stavim tu dimenziju (195/65 R15)?

 

 

evo proveri ovde

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...