Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

ako vadiš fabrički radio budi pažljiva da ne razvališ onu plastiku. tu nema nazad.

 

jab otišao kod majstora, ako je u pitanju vađenje fabričkog

:fantom:

Link to comment

verovatno ima mexosa u la koji to budže za male pare. otiđi do njih i glava da te ne boli.

 

a čime bi izvadila i kako bi nabudžila taj novi?

ako imaš odgovor na to pitanje, a ti se upusti u avanturu. ako ne, pravac majstor

:)

Link to comment

ma nije zbog para nego volim da majstorisem :)

 

sto kaze moj muz umesto da se radujem carapicama i halterima ili kutlacom, ja sva srecna na kvalitne nozeve, srafcigere, procesore, gume

Link to comment

odustala. ne pomera se, kao da je zacementiran. a kupila sam i kljuceve da ga izvadim i plus skinula masku i jok. ni milimetar da mrdne. sutra geeks squad nek resi to.

Link to comment

odustala. ne pomera se, kao da je zacementiran. a kupila sam i kljuceve da ga izvadim i plus skinula masku i jok. ni milimetar da mrdne. sutra geeks squad nek resi to.

:fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Desavalo mi se cesce, da mi senzor javi, da je pritisak na jednoj od guma opao. Obicno se to desavalo usled nagle promjene temperature i obicno je promjena bila za 0,1~0,3 bara...U tim slucajevima se na gumi nije moglo vidjeti nista.

 

E, danas mi opet senzor javi da je na lijevoj gumi pozadi opao pritisak - pomislim opet je isto...vozio sam bez provjere nekih pola sata i nije se pri voznji dalo nista primjetiti, mada nisam vozio vise od 80-90 km/h. Tada sam slucajno pogledao gumu i moglo se vidjeti da se guma ispraznila, ali ne previse. Provjerio sam pritisak i guma je bila na 0,5~0,6 bara. Gumu sam naduvao (to je bilo danas oko 15h) i provjeravao 10x stanje - provjeravao pritisak, cekao na senzor, gledao u gumu - sve je jos ok...Nadam se da ce i sutra biti sve ok...Ima li neko ideju sta bi mogao biti razlog za ovo?

 

Hvala.

Link to comment

Razlog je što imaš senzor za pritisak u gumama, inače ne bi ništa ni primetio. :D

 

Šalu na stranu, može da se desi da imaš neki ekser u gumi pa da u zavisnosti od položaja u kome se zaustaviš malo ispušta ili ne. Inače, vizuelno se jedva primeti i kad se prepolovi pritisak u gumi..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...