Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Koliko je pouzdano? Da li moze da se desi da uvale drugu gumu? Da li uzimaju neke podatke o gumi? Da li se dobija neki zavodni broj ili se samo kaze prezime kad se preuzima? Da li daju dzabe neke od usluga, tipa montaza i balansiranje ili bar popust?

 

Gde ih cuvas i koliko placas?

Edited by Milosh76
Link to comment

Beba se vozi na zadnjem sedistu i kad je voznja duga moram stalno da eksperimentisem sa raznim krpama koje padaju u toku voznje i smeta joj sunce. Ovo je odlicno resnje, ako nije preskupo.

Nije resenje, bolje ti da se maltretiras nego da, daleko bilo, rizikujes sranje, a svako, ama bas svako ogranicavanje vidljivosti je opasno i to izistinski, tu zezanja nema.

Mozda probas one zastore na vakuum, kombinujes nesto, zatamnjivanje je poslednja stvar koju bih u tvom slucaju uradio ili preporucio.

Link to comment

Koliko je pouzdano? Da li moze da se desi da uvale drugu gumu? Da li uzimaju neke podatke o gumi? Da li se dobija neki zavodni broj ili se samo kaze prezime kad se preuzima? Da li daju dzabe neke od usluga, tipa montaza i balansiranje ili bar popust?

 

Gde ih cuvas i koliko placas?

nemam pojma, nikad nisam zagledao u ono što mi montiraju. na gumama se piše broj ugovora kad ih preuzmu (svako čuvanje se pokriva ugovorom između gumara i tebe) i posle ih tako lociraju u depou. ne verujem da kradu, a realno nemam ni nameru ni vremena da ih kontrolišem. čini mi se da imaš neku bolju cenu za montažu posle ali ni to, da ti pravo kažem, nisam siguran. i za kupovinu guma, ako se dobro sećam, dobiješ nešto bolju cenu. kad kupujem gume, tu malo pročešljam po netu, proverim šta je pouzdana guma i ovi moji gumari uvek imaju ono što sam smislio da kupim. nisam nikad ni poredio te cene po različitim gumarama. čuvam kod tadića na karaburmi, 3000 po sezoni. isplati se 100%, nema drkanja, nošenja u garažu/podrum, vraćanja iz garaže/podruma. na kraju kad su gume zrele za penziju, ponude ti otkup za neku sitnu kintu.

Link to comment

ja čuvam kod adama na tošinom bunaru, za preporuku su. ne opterećuj se kradjom i sličnim glupostima. mislim da je nešto od usluga bilo gratis. ove sezone još nissm zamenio pa ti ne mogu reći cenu.

Link to comment
  • 4 weeks later...

jel neko sam vadio stari i stavljao novi radio u kola? komplikovano ili mogu sama da uradim ?

 

u principu skoro svako uputstvo prvo potraži na youtube-u, šanse su recimo 95% da ćeš da nađeš, šta god bilo u pitanju

Link to comment

thx, tako sam i mislila da uradim ali nikad previse i da se pita :)

 

npr na youtube lepo ima kako se upotreblja dron ali dok ti nastelujes dron da moze da se upotrebljava e to tesko da ces naci step by step. pomislih i za radio tako

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...