Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

I sta im kazes na to? I kako oni reaguju?

Pošto je to jedina MOlova pumpa u NS, a firma mi plaća gorivo samo na Molu, ne svađam se...

 

Jednom sam im rekao, rekli su mi da slobodno zovem inspekciju i da je sve čisto...

 

Jutros sam sipao 50l... A rezerva mi se upalila na rskrsnici pre pumpe... :)

Link to comment

Pošto je to jedina MOlova pumpa u NS, a firma mi plaća gorivo samo na Molu, ne svađam se...

 

Jednom sam im rekao, rekli su mi da slobodno zovem inspekciju i da je sve čisto...

 

Jutros sam sipao 50l... A rezerva mi se upalila na rskrsnici pre pumpe... :)

Kraduckanje kao takvo..

 

A mozda je propisana tolerancija za precinost pumpe na sumanutih +/- 10%, pa im se moze.

Link to comment

Meni su oni Hellenik sipali navodno 52 litre butana u rezervoar od 50, a auto je inače normalno stigao do pumpe, znači nije bio bez goriva. Platio sam im 50 (mada su mi i to ukrali), lepo snimio mobilnim moj rezervoar, odnosno oznaku o zapremini i njihov brojač i rekao da me tuže ako misle da su u pravu. Bilo je svađe oko fiskalnog računa, nisu hteli da mi daju, ali morali su na kraju.

Link to comment

Treba da putujem preko za vikend ćaletovim kolima. Jel mi treba samo ovlašćenje da uradim ili još nešto? Vidim da u AMSS izdaju neku dozvolu za upravljanje tuđim vozilom u inostranstvu jel mi treba i to?

Link to comment

Treba da putujem preko za vikend ćaletovim kolima. Jel mi treba samo ovlašćenje da uradim ili još nešto? Vidim da u AMSS izdaju neku dozvolu za upravljanje tuđim vozilom u inostranstvu jel mi treba i to?

treba ti ovlašćenje, radi amss. ukoliko prolaziš kroz bosnu i crnu goru treba ti i zeleni karton
Link to comment

treba ti ovlašćenje, radi amss. ukoliko prolaziš kroz bosnu i crnu goru treba ti i zeleni karton

Idem kod "braće" Bugara. Samo ovlašćenje ili i ova dozvola što kaže renne?

Link to comment

Koji akumulator da uzmem za Opel Astru G 1.4. benzinca ? Preferiram snagu i kvalitet, nauštrb povoljne cene. Sadašnji mi je još iz fabričke ugradnje (2008. godina) i slutim da neće preživeti ovu zimu.

 

Btw, i preporuke gde bih ga mogao kupiti i montirati bi bile više nego dobrodošle.

Link to comment

A gde ima najjeftinijih akumulatora?

poslednji put kad sam menjao akumulator slali me negde u bulevar posle ustaničke 450 i nešto. bili su povoljni, još su mi i otkupili stari akumulator pa sam uzeo vartu umesto blek horsa koji sam pikirao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...