Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

a mogu li ja sama da proverim i dolijem ulje za kocnice i gde se to nalazi? mozda ima na youtube tutorial

Ispod haube, manja posudica, žućkasto providna. Većina proizvodjača i piše na njoj brake fluid. Imaš liniju minimum, ispod te ne sme da bude.

Link to comment

Ispod haube, manja posudica, žućkasto providna. Većina proizvodjača i piše na njoj brake fluid. Imaš liniju minimum, ispod te ne sme da bude.

 

 

znaci hauba sto kila! ....ulje je dobro tako da pretpostavljam onda dijagnostika. 

 

hvala :) 

Link to comment

nemoj samo kleber. sa radoscu cu da im se poserem na prodaju nakon toga sto su odbili da mi uvaze reklamaciju na gumu koja je stradale posle prve voznje na relaciji cukaricka padina - vracar. sto je steta jer bi bila lepa guma za ne previse para, relativno udobna za zimsku gumu. 

 

sava eskimo HP je mnogo bolja od vintere ali moras pozuriti sa kupovinom jer srbi pomahnitaju cim se priblizi datum za obaveznu zamenu i onda budu rasprodane.

Link to comment

Koje yimske gume kupiti? Wintera ili juriti nešto skuplje? I gde?

ako je gradska vožnja wintera je ok, meni je sava eskimo bila bučnija od tigra

Link to comment

ne, gume su bile na različitim automobilima. cenim da je na udobnost više uticala kombinacija vešanja, amortizera i kompletne konstrukcije automobila

 

generalno mislim da je bacanje love kupovina nekih skupih zimskih guma(klasa iznad save i tigra) ako je u pitanju gradska vožnja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...