Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

postoji li, ne daj bože, kakva kamera na uglu dragoslava srejovića i bulevara despota stefana?

tu sam, mislim, napravila prekršaj skrenuvši iz bulevara levo u poenkareovu a nedozvoljeno je. 

Link to comment

Dobio sam pre neki dan od drugara mail...

 

​Обратите пажњу, има speed - камера код бувљака, ул.Јурија Гагарина, кад се иде  од блокова ка бувљаку, пре семафора.
 
Почеле да стижу честитке, сликано 2014. 
Не могу да провалим кад ради, кад не ради, кад шаљу, да ли шаљу само за јача прекорачења преко нпр.25...
Link to comment

ima neko preporuku gde da vozim auto na optiku i proveru trapa, podrazumeva se da su dobri a da ne deru

 

delje mi auto prednju desnu gumu na unutrašnjem obodu, kontam da je nešto do trapa.

Link to comment

pre će biti da točkovi nisu balansirani(ili da se nešto uzjebalo), u nepovoljnijem slučaju moguće da je do amortizera. najbenignije je da nije adekvatan pritisak.

 

retko kad je trap u pitanju, i to nije skupa intervencija. ja sam radio kod gudalovića na nbgd kad mi je menjao oprugu amortizera.

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Gledam i dalje kola ali sam odustao od uvoza iz Nemačke. Sada gledam neki hečbekl i tri modela mi se izdvojila a to su 307, C4 i Fokus. 307 mi deluje kao da ima najviše prostora. Kakva su vaša iskustva sa ovim automobilima u dizel varijanti.

Link to comment

Ja imao vrlo pozitivna iskustva sa fordom, ali benzincem (taj Duratec HE unutra je u suštini bio Mazdin motor, lanac umesto zupčastog kaiša itd). Sam auto je bio ok, prostor dobar, vožnja vrlo dobra i na duže staze, korektno ozvučenje i klima, a kao minus bih istakao potrošnju veću od specifikovane i nisam nešto bio prezadovoljan spoljašnjom limarijom, pardon, plastikarijom.

 

Ako baš mora dizel, mislio sam da je HDI ovih franzuza sasvim korektan motor.

Link to comment

Meni se sada nekako najviše sviđa Pežo pošto za novijeg Fokusa nemam para a i za ove Hdi motore sam čuo da su dobri. Uzmem 1.4 ili 1.6 oni su mali potrošači i lagano onda.

Link to comment

iskustvo mi govori da je uvek bolje uzeti jači dizel motor, razlika u potrošnji je zanemarljiva, a dobiješ znatno življi™ motor

Link to comment

To mora da potvrdi neko ko je 307-micu i vozio. Imam kolegu koji kaže za Pežo isto što i Simović za Forda. Aka "nikad više". Sad sam ti skroz pomogao  :lol:

Link to comment

Meni se sada nekako najviše sviđa Pežo pošto za novijeg Fokusa nemam para a i za ove Hdi motore sam čuo da su dobri. Uzmem 1.4 ili 1.6 oni su mali potrošači i lagano onda.

Ako "natrčiš" i na 2.0 HDI smeštenog ispred haube, uzimaj iz mesta. Ja već 3 godine imam takav motor u 406-ici ,110 (konja), karavan verzija i prezadovoljan sam. Trista sedmica bi trebala da "leti" a i veruejm da ćeš biti zadovoljan potrošnjom. Nešto preko 4 l uz umerenu vožnju na otvorenom. Gradska potrošnja...zavisi od grada ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...