Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

evo sad cu, 50evra za deo plastike

vec sam navikla nekako.

menjacu na prolece, meanwhile ako nekm prilikom neko naleti na dilera/sanera sa povoljnijom cenom ovog podizaca nek podeli kontakt

edit: lancia y 2004.

Postoje ljudi koji prave te podizače, samo reci odakle si, pa ću ti javiti gde tačno. Može i na pp.

Link to comment

pa moco premalo si imputa dao.

ne moze ti cak ni neso pomoci.

 

carina je, kolko se secam, manjevise zanemariva stavka (2-5 posto), porez ce ti revnu na osnovu nekih tablica koje furaju.

 

svejedno, misljenja sam da se isplati uvesti, ali ako znas kola, ili makar bakija koji prodaje kola, ili makar da je pouzdan.

Edited by ToniAdams
Link to comment

cek, polako.

ima se sigurno stosta lepog naci. 

 

kolko okvirno planiras sprzit novaca, ako ne pitam previse?

 

i, da, proveri jel dozvoljeno uopste uvoziti kod nas starije od 10 god, nisam siguran, al sam nacuo da ce nesto da menjaju u tom smislu, tj. da uvedu to ogranicenje, doduse, samo sam nacuo.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Pa još otplaćuje bolničke troškove prve bračne noći.

Znaš ono, romantika, pa hajmo na noćno kupanje, pa ja ću da sednem ovako a ti se namesti ovako i onda se zajedno odgurnemo niz tobogan... A onda ispalo da ovi iz akvaparka noću zavrnu vodu. Zato ga i nije bilo nekoliko dana.

Link to comment

Pa za 3500 sa svim troskovima malo sta dobroga mozes kupiti.

Plaćaš 2.5% carinu, pa na to ide PDV (oni određuju vrednost vozila po tablicama) plus moraš da dobiješ i sertifikat o ispravnosti, i on košta poprilično

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...