Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ne pece plastika i manja je temperatura malo jer ti to cudo zakloni celu instrument tablu. Kud ces bolje za 200 dindzi.

 

Inace, meni Astra presla 550km sa nepunih 38 litara, nekih 6.9 prosecna potrosnja. Sipao na MOL-u, oko 300km gradske i 250 medjugradske voznje. Sad sam natocio opet kod njih pun, nesto mi to jako malo. Menjao sam zadnje amortizere, prednje i zadnje plocice, one neke manzetne i promenio ulje u menjacu i kocnicama valjda + odradjeno ravnanje diskova. To nista ne bi trebalo da utice na potrosnju, ne kontam kako se to desilo. Nekad mi se desavalo da sa punim do cepa predjem toliko  :unsure:

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ganc nova, pise da snima 24h... Ali ja gajim neke nade oko toga

Meni je čovek iz BG MUP-a rekao da ih drže dnevno samo sat-dva, ako i toliko, jer kad bi držali stalno, niko ne bi mogao to sve da obradi... E sad, nadam se,za tvoje dobro, da me nije lagao...

Link to comment

Meni je čovek iz BG MUP-a rekao da ih drže dnevno samo sat-dva, ako i toliko, jer kad bi držali stalno, niko ne bi mogao to sve da obradi... E sad, nadam se,za tvoje dobro, da me nije lagao...

Te kamere se ukljkucuju samo kad je crveno, ne snimaju kad je zeleno. Mozda se tako dodje do 2-3 sata rada?

Link to comment

Rezervoar može da primi 45l + 7l rezerve.

Obično sipam čim dođe na tih 7l i stane preko 50l.

Čitam, odušak™ crevo do rezervoara, ovo-ono.

Ali mnogo je.

Link to comment

Rezervoar može da primi 45l + 7l rezerve.

Obično sipam čim dođe na tih 7l i stane preko 50l.

Čitam, odušak™ crevo do rezervoara, ovo-ono.

Ali mnogo je.

Meni rezervoar, sa rezervom prima 50l, ajde sa crevom, neka je 51-52...

 

Najviše što sam ikada u inostranstvu sipao bilo je 49,5, posle vožnje od 50km na rezervi sa oko 120-130 na sat (što će reći, ok je potrošnja, i to je to)...

 

U Srbiji, rednovno sipam na 52-53, i kad sam samo dotaka rezervu, uglavnom svugde :lol: IMa 2-3 pumpe gde je OK, gde je ispod 50l...

Link to comment

Meni rezervoar, sa rezervom prima 50l, ajde sa crevom, neka je 51-52...

 

Najviše što sam ikada u inostranstvu sipao bilo je 49,5, posle vožnje od 50km na rezervi sa oko 120-130 na sat (što će reći, ok je potrošnja, i to je to)...

 

U Srbiji, rednovno sipam na 52-53, i kad sam samo dotaka rezervu, uglavnom svugde :lol: IMa 2-3 pumpe gde je OK, gde je ispod 50l...

Pa i mene to buni. Na više pumpi, različita firma... Teško mi poverovati da baš svi kraduckaju 10%...

Mislim, nije to mesar te zakinuo na komadu mesa, to bi moralo biti dobro osmišljeno i organizovano od više ljudi.

Čitam po netu, kao može stati ima tu delova za odzračivanje i sl koji mogu primiti dota goriva pa ako je pumpadžija uporan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...