Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

zovem ga svakako da mu saopštim da odustajem od popuštanja kaiša, a on neka napravi sledeći korak ako je baja :lolol:

 

Ne zovi dok ne provozaš još malo.

Link to comment

to sa delovima i majstorima vise nije naivno, ja sam u paranoji da mi je majstor marnuo novi set kvacila i ugradio remontovano umesto toga

 

zato mudar svet džudži majstorima nad glavama sve dok ne oprave da valja, a ne ko ja što samo ostavim i šmugnem :(

a i ti stari delovi što ih strpaju u kesu i daju mi - danas se automobili satiru od kvarova, kako ja da znam da su delovi moji? :/

 

@tale: tako sam i mislila :thumbsup:

Link to comment

naprsla mi soferka, u toku noci dok je auto bio parkiran ispred smestaja. znaci nemam pojma dal je bilo udarca ili samo od sebe (da li to uopste moze?). sada je strafta od levog kraja soferke, do sredine, sto je nekih 2-3 cm vise nego kada je uoceno juce ujutro.

dal da menjam to u grckoj, ili da teram za beograd?

ako je toliko velika(polovina šoferke)ja bi menjao. bilo koji manji udarac kamenčića može dovesti do belaja, a čeka te 1000km puta

ovde su cene za manje modele oko 100€ bile pre koju godinu

Link to comment

sem realne opasnosti da ostaneš bez stakla u pola vožnje ,

velika je verovatnoća da će usput da te zaustavi policija i da ti naplati kaznu

Link to comment

ma znam sve, zakazao sam vec promenu za sutra u joanini, sto mi je usput. taman cu doci na veceru kod dzoka. :)

 

cena je 300 eur, golf 6 je u pitanju. ako se dobro secam kod arene je to oko 200, mozda malo manje sa ugradnjom.

 

samo sam hteo da potvrdim da ne bacam 100 eur zadzabe. :)

 

hvala obojici.

Link to comment

jel onaj zaštitnik od sunca što se meće na šoferku pomaže da ne opržite ruke na volanu posle parkinga?

 

ima li ga smisla uzimati?

Edited by Ravanelli
Link to comment

Ima i kosta 200 dinara. E sad da bi ceo auto zastitio treba uzeti i one za bocna stakla,ali ovo bar za volan radi posao. Unutra ce svakako biti 50 stepeni kad udjes sta god da stavis. Znaci malo i da ti ne izbledi instrument tabla.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...