Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

jutros sam baš pogledala u račun, lepo piše komplet zupčastog kaiša. to onda znači da je sve promenio sem pumpe.

ajd, da ne dramim dalje, sačekaću i tu subotu pa ću videti šta mi je dalje činiti

eko vidiš kaiš našpricaj ga sa wd40

ne vidi se kod mene zupčasti. upakovan je u kao neku crnu kutiju iz koje čujem taj škrgut :lolol:

Link to comment

Dobro bre, kad si odlazila od njega da li ti je uredno dao stare delove?

Remen i jos par sitnica, medju njima i jedan tockic slican zupcaniku?

Link to comment

ne vidi se kod mene zupčasti. upakovan je u kao neku crnu kutiju iz koje čujem taj škrgut :lolol:

biće da onda nije vratio dobro sve na mesto

:fantom:

Link to comment

Dobro bre, kad si odlazila od njega da li ti je uredno dao stare delove?

Remen i jos par sitnica, medju njima i jedan tockic slican zupcaniku?

 

pošteno da ti kažem, ja to, burazere namenski, nisam ni gledala, eno mi kese u gepeku :blush:

 

biće da onda nije vratio dobro sve na mesto

:fantom:

 

al ja sam od tada vozala 500 km i ništa mi se nije desilo :huh:

Link to comment

il da se ordi lozi na znojavog dlakavog stormaja pa ide svako malo :fantom:

nije dlakav i onako je baš šlank

sam mi rekao da ga zovem u petak da dogovorimo popuštanje za subotu, znači loži se i on na mene. ha!

Link to comment

pošteno da ti kažem, ja to, burazere namenski, nisam ni gledala, eno mi kese u gepeku :blush:

 

Pogledaj ili nadji nekog da pogleda, ako taj slang lik nije totalna dzukela tamo bi morali da se nalaze stari delovi, oni koje je zamenio.

Ako nista drugo, znaces da li je zamenio samo remen ili i sve ostalo sto se valja, sto je red i sto se mora zameniti kad se menja remen, dakle stari remen, шпанер, ролер...

Link to comment

naprsla mi soferka, u toku noci dok je auto bio parkiran ispred smestaja. znaci nemam pojma dal je bilo udarca ili samo od sebe (da li to uopste moze?). sada je strafta od levog kraja soferke, do sredine, sto je nekih 2-3 cm vise nego kada je uoceno juce ujutro.

 

dal da menjam to u grckoj, ili da teram za beograd?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...