Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

menjala sam i semeringe bregaste i radilice, pumpu za vodu nije dirao, kaže dobra je.

otkud znam, ja tripujem da se sad čuje kao da radi na tri klipa :unsure:

još ga danas odvezem u praonu koja je tik uz servis i viče mi jedna mušterija kako mi nešto dimi iz haube, odnosno iz onih rupičica ispod. pogleda majstor, kaže iberlauf, prati samo ulje.

istraumirana, eto šta sam :(

Crevo iberlaufa treba da je zatvoreno, ne sme da tu dimi, ne zbog motora nego zato sto onda otrovni gasovi (a uljna isparenja to definitivno jesu) ulaze u kabinu. Ako motor stvarno radi na 3 cilindra onda bi morao i slabije da vuče i teže da pali. Nesto izgleda nije sklopljeno kako treba, nemoj voziti nego odmah nazad kod tog što ti je to menjao.

Link to comment
  • 2 weeks later...

eve, utvrdismo najzad šta je.

onaj moj majstor bio na odmoru do juče a meni taj nekakav zvuk mozak probi, ne što je preglasno il štatijaznam, nego ga lepo čujem a nije tu pre bio. to što sam žensko i što sam plava ne znači da ne znam svoj auto -_-

pogledo kolega, kaže fali mu t račva. izgleda da je ovom pukla tokom popravke, a nije imao drugu pa ak mu prođe, prođe. e pa neće ga vala! danas idem da mi nešto nabudži i neće moći da mi kaže kako to nije ništa jer ću insistirati da mi vrati auto kako sam mu ga i predala.  jbt, daš 12 soma još se posle drkaš s tim nedelju dana i duže. grrrrr

Link to comment

evo, dođoh od majstora. namestio je to govance, al zvuk je i dalje tu. kaže da mi je zupčasti nov, te zato krut i da dođem u subotu malo da ga popusti.

Link to comment

kaže da mi je zupčasti nov, te zato krut i da dođem u subotu

a jel si razmišljala da se ofarbaš, možda će te tako manje šišati™

 

:fantom:

Link to comment

kaiš kad se istroši, ili kad je hladno, ili kad je lošeg kvaliteta, ili kad je vlažno ume da zacvili

ne sećam se da si to čula

:unsure:

 

eko vidiš kaiš našpricaj ga sa wd40

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ali, ne cvili. znam taj zvuk, imala sam to na bivšem autu, a neretko čujem i kod drugih, naročito zimi. sad nešto baš struže, jebem li ga kako bih precizno opisala i to čujem sa suvozačeve strane. ma, kad mi olabavi to u subotu, videću šta mi je činiti. ne moram plaćati ništa, sve se vodi kao reklamacija :fantom:

Link to comment

možda španer nisu namestili dobro pa on struže. svi pravi™ majstori kad menjaju kaiš menjaju i španer i roler

jel su ti sve to menjali?

Link to comment

ma jok. rekao je samo da je pogledao još i vodenu pumpu i da mu se ona čini ok pa je nije dirao. jedino ako se to ne podrazumeva, kao kakav set zupčastog kaiša, al ne piše tako na računu a ja ti se tolko ne razumem u problematiku.

ćeraćemo se majstor i ja, vidim, sve dok zvuci ne utihnu :D

Edited by ordi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...