Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Na koliko se menjaju kocioni diskovi?

 

U pitanju je 407SW iz 2009 god.

 

Voznja normalna bez ikakvih divljanja.

 

Hvala na odgovoru

Link to comment

kad krenu da škripe prilikom kočenja ili se volan blago drmusa. trebalo bi da preguraju 40ak hiljada. najbolje da ti to pogledaju kad radiš mali servis. postoje markeri na disku koji bi trebalo da se vide kad se skine točak

Link to comment

kad krenu da škripe prilikom kočenja ili se volan blago drmusa. trebalo bi da preguraju 40ak hiljada. najbolje da ti to pogledaju kad radiš mali servis. postoje markeri na disku koji bi trebalo da se vide kad se skine točak

 

Hvala na odgovoru.

 

Ja presao vec 98 000 km i mislim da diskovi nisu menjani uopste posto sam auto uzeo na 40 000km.U toku voznje kad kocim nit se trese nit skripi auto,al svakako cu proveriti to kad dodjem u Bg.

 

Imas li ideju koliko kosta zamena diskova?

Link to comment

verovatno je zrelo za zamenu. cena zavisi od modela vozila, marke zamenskog dela, da li se menjaju samo diskovi...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Možda će info za rusku dozvolu značiti (dobijen pre nekoliko godina od saobraćajca na ulici tokom redovne kontrole™): možete da vozite kod nas sa ruskom dozvolom pod uslovom da kod sebe tokom vožnje imate naš pasoš u kojem je važeća ruska viza (otprilike tako nekako)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Da li u Jagodini postoje saobracajne kamere na semaforima (one koje automatski beleze prekrsaj i javljaju SUP-u)? Kako to moze da se proveri?

Edited by IndridCold
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...