Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

jel moze nesto nekako da se napravi duplikat/fotokopija/otkud znam vozacke dozvole pa da imam dve?

 

jbti,stoji mi u novcaniku a vozim dvoje kola a sad je leto pa nema toliko dzepova i stalno ga premestam

naravno da sam jutros zaboravila novcanik i kao ajd ok,valjda me nece naci i kako su mi se samo odsekle noge kad sam videla radar na 50m od sebe ...srecom me nisu zaustavili..najvise bih volela kad bih imala po jedno tu neku vozacku u svakom autu

Link to comment

imaš gudalovića kod gazele, i macuru na tošinom bunaru. kod gudalovića sam bio onomad, bilo sve ok, macuru nisam posećivao

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ne se sprdaš, wallo, i mene isto kopka ko i čekmežeta

Pa ako se spuštaš u petoj onda nema neke razlike... Pod uslovom da se ne spuštaš sa 130, recimo.

Gledaj br obrtaja, to ti je potrošnja.

Link to comment

Koliko je manja potrošnja ako se kotrljam nizbrdo u leru?

 

 

Čitaš li jarane piše u leru.

:lol:

 

Teoretski, kao da auto stoji, a motor radi.

U leru.  :)

 

U praksi, mozda nesto malo vise, zanemarljivo.

Kao postupak za ustedu goriva beskorisno i, u krajnjem slucaju opasno, obaska sto kosta: podrazumeva koriscenje bremzi, osim ako se ne radi o kratkim relacijama gde pojede ћар vajdu kad uzmes u obzir cimanje, ono izbaci iz brzine, pazi da se ne (pre)zaletis, itd, itd..

Mislim da nema nikakve svrhe, ako ti je vec do prakse na tu temu, ler ima mnogo vise svrhe u gradu gde si prilikom voznje i onako vise koncentrisan, pa koncentracija vise manje ne znaci puno: mislim na postupak da kad nanisanis iz daleka semafor na kome je crveno ili koji ce da se zacrveni dok stignes, izbacis iz brzine, u najvecem broju slucajeva i bez koriscenja kvacila.

Naravno, zavisi od situacije, neces da se nedopustivo sporo kotrljas ka semaforu dok se iza tebe guzva kolona, ali ako obratis paznju, videces da situacija o kojima govorim ima u gradu onoliko.

Na orvorenom, jednostavno nema svrhe.

Naravno, sva prica o kotrljanju u leru ima smisla jedino ako imas pouzdan motor za koji si siguran da nece da se - u sred lera - ugasi: u tom slucaju si u problemu  :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...