Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ja imam Astru benzinca i cuje se ono kao kad na nekom starom golfu skripe oni kaisevi ili sta vec skripi. Osim sto je iritantno ta 2 minuta nakon paljenja, nemam nikakvih problema, ali taj jebeni zvuk mi para usi :D Sta bi tu moglo da se uradi ako su ti neki kablovi ili sta vec?

Link to comment

kaiš cvili kada je vlažno(kišovito) napolju. ništa specijalno ne možeš da mu uradiš, eventualno da ga natrljaš sapunom ili poprskaš sa wd40. kada budeš na sledećem malom servisu kaži da ti ga pogledaju i eventualno malo pritegne, ako ne bude trebao već da se menja.

kada se menja ide u paketu sa španerom, remenicama i rolerima i soma km posle zamene bi trebao da se zategne.

Link to comment
  • 1 month later...

Može li neki savet vezano za sijalice za farove? U pitanju je Citroen C3 dizel 2007 koristi H7 sijalice, koje god da kupim crknu posle 5-6 meseci, nekada i brže.

 

Ako već negde ima neki tekst onda mi samo pustite link.

 

Hvala

Link to comment

Ja sam na citroena stavio nightbreaker unlimiied to im je kao zadnje sto su izbacili. Ali imaj u vidu da sve nove sijalice sto su sa jacom svetloscu krace traju. Opet one kineske od dvesta dindzi iz kompletacsa pumpe mogu mozda duze ali su em slabije em greju i farovi se mute i postaju zuti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...