Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

i auto i motor su vec u srbiji?

Prepravka na euro 3 standard nije tako jednostavna i nije dovoljna samo zamena motora. Da bi ti sve prihvatili morao bi da ima potvrdu iz zemlje u kojoj je dovezen da je euro3.

Link to comment
  • 1 month later...

Да да, тај Ексид је добар, Ја имам Фиам стар 4-5 год и на ову зиму пали без много верглања иако је дизел

Link to comment

Да да, тај Ексид је добар, Ја имам Фиам стар 4-5 год и на ову зиму пали без много верглања иако је дизел

 

+1

 

mislim da je mlađi od toga ali super šljaka

Link to comment

Cuje mi se volan malo pri skretanjima u stranu, kao da skripi ili "svira". Majstor kaze da se zgusnulo servo ulje zbog zime i da nista ne diram jer sve normalno sljaka osim tog zvuka, kao sredice se kad otopli :D Jel se desavalo nekome nesto slicno?

Link to comment

Cuje mi se volan malo pri skretanjima u stranu, kao da skripi ili "svira". Majstor kaze da se zgusnulo servo ulje zbog zime i da nista ne diram jer sve normalno sljaka osim tog zvuka, kao sredice se kad otopli :D Jel se desavalo nekome nesto slicno?

A možda ti je i otišla letva volana po kurcu, pa iscurilo ulje iz nje. Mada bi valjda majstor to video (ako si terao na pregled, a ne samo opisno rekao).

 

Ja sam iamo na starom fordu imao tu situaciju, baš tako kako opisuješ, i morao sam da menjam letvu.

Link to comment

Ja licno nisam naleteo ni na kakvu rupu, bar ne neku koju sam osetio, ali auto voze i keva i ujak pa je sve moguce. Pusticu ovako dok samo cvili, majstor mi rekao da ne diram nista ako se normalno ponasa u voznji ali svakako nije prijatno za usi. Tiho je i samo u jednu stranu se cuje ali ipak iritira, majku mu.

Link to comment
  • 4 weeks later...

ponovo problemi sa kisom. pre par meseci usred pljuska auto je poceo da mi se trese, prestaje da vuce i upalila se lampica "engine fault - vozi u servis". stao sa strane, upalio ga al pri kretanju mi se gasio. posle pola sata poceo je da vuce, lampica ostala da gori i sutra se ugasila. posle toga mi se to par puta desavalo i evo danas opet. stao na parking, iskulirao 10 minuta pa je auto poceo da radi normalno.

ima li neko iskustvo sa ovim?

nije jaka kisa padala, vozio sam na oko 3000 obrtaja, u povratku je padao pljusak ali sam vozio znatno sporije i nista se nije desilo pa pretpostavljam da ima veze i sa kisom i sa brzinom...

neki savet za resenje ovog sranja?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...