Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ако узимаш терај код мајстора да провери на дијагностици све, посебно стање тзв ФАП филтера због ког сам те питао, јер неки га имају неки не, овај твој има. А кад/ако пазариш ако је ван гаранције послаћу ти на ПМ поштеног мајстора за ПСА

Link to comment

raspitaj se za 1.6

znam  da sam iz nekog razloga iskljucivo gledao 20

bese plivajuci takodje proveri i veliki radi kod proverenog majstora (umeju da zaborave ponesto)

servisna sa datumom zadnjeg servisa, od koga je kupjen

ako je bio taxi mala je kilometraza,

stakla koja su godista

i opet se zeznes mozda

 

za te pare nikako ne bih uzimao

Link to comment

gledao, obilazio placeve i istraumirao se

cista lutrija osim ako ne poznajes dobro dobavljaca

za tako nesto treba imati bar dve kile u steku za nevolju

Edited by fritifrut
Link to comment

Све ћи записати и проверити: хди, сдк, чкзз.

Кола неће живети у београду, али свеједно хвала, капетане наш.

Фритифруте, цена није коначна. А у стакла ћу се погледати, па ако сам ми лепа одма купујем.

 

Много вам свима хвала на мишљењима и саветима.

 

Поз

Edited by le petit nicolas
Link to comment

А у стакла ћу се погледати, па ако сам ми лепа одма купујем.

+1000000

 

vodi računa kad se ogledaš, mora da piše ispod le petit nicolas

sasrećom

Link to comment

staklici

bio 407 full sa sve kozom, nekim ukrasima aluminikumskim, da ti pamet stane

svi staklici mladji tri godine od automobila

kad je skontao sta gledam prodavac popizdeo, mislio sam da cemo da se pobijemo

 

kupljen u srbiji

tako pise u oglasu, a kad sam otisao da vidim aktuelnih pet komada uvezeni iz italije

 

servisna knjizica

u prvoj godini presao 100000 i u narednih pet 20000

itd.

 

pristup problemu odzada

pitao majstora sta lako moze da odrzava i trazio takva kolica

Edited by fritifrut
Link to comment

Што рече сва стакла и фарове упореди бројеве, а ако хоћеш да нервираш продавца извади пепељару и провери датум оздо ^_^ .

Али опет куповине су лутрија, ја овде паметујем а мог сам купио а да нисам ни хаубу отворио ни сачекао да прође 15 минута од првог виђења и довезао га без пробних таблица. И опет сам задовољан

Link to comment

Ja se bio primio na Pezo 307 ali kazu po forumima da mu je los trap, vesanje, sta sve ne.. i odustao jer su ovamo putevi krs zivi. Jeste da planiram da menjam tek posle zime ali cenim da za 4+ hiljade ojra moze da se nadje i nesto kvalitetnije iako mi je ovaj bas lep, pas ga jebo. Naravno, samo prednja vuca dolazi u obzir, necu da se okrecem po snegu zimi.

 

Jel imao neko iskustva sa Ford Focusom? Ne svidja mi se bas izgled ali sta znam, sve ostalo mi deluje ok. Nebitno da li dizel ili benzinac, uklapa mi se u budzet svakako.

 

 

I jos jedno pitanje, glupo - da li postoji na ovom svetu benzinac koji korektno vuce a da pritom trosi manje od 10 litara u gradskoj voznji? Ne vasoj beogradskoj bas, tu je verovatno nemoguce, nego u manjim gradovima makar.

 

Sve zavisi od togasta podrazumevaš pod tim ''korektno vuče''. Fiat Linea 1,4 i Megan 1,4 i 1,6 provereno troše manje. Recimo meni je Megan u gradu trošio 10 plina, a benzina mora onda manje. Focus mnogi hvale, a od Fordova je na testovima pouzdanosti bolje prošao Fusion, jedino ako ti nije mali. Octavia tour 1,4 isto je dobra s potrosnjom i taj motor se odlicno pokazao. Njega bih ti najpre i preporucio, mada od nabrojanih najslabije ubrzava.

 
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...