Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

nazovi AMSS pa se raspitaj. možda ima neka kvaka

Naravno da postoji. Ako ti je prebivalište u Srbiji, možeš da pažariš auto i da ga registruješ na svoje ime. Ali možeš da ga voziš samo 6 meseci sa stranom dozvolom, posle 6 meseci sa prebivalištem u Srbiji moraš da zameniš dozvolu za srpsku. Dakle, voziš auto sa srpskim tablama koji je registrovan na tvoje ime pre npr. 8 meseci i imaš samo stranu dozvolu = problem.

Link to comment
  • 2 weeks later...

piao sam vec da je u malom mokrom lugu bila poplava i da je voda usla u moj auto. ovi sto dubinski ciste su mi rekli da se javim kada se to osusi. sushilo se bas dugo, nedelju dana, posto nisam mogao da ostavim auto skroz otvoren. nisu bila skroz osusena, ali smo morali da ih odvezemo na dubinsko cisenje. tamo su to odradili i ostavili ih da se suse ali se ipak nisu skroz osusila zato sto je padala kisa. to je bilo pre 10ak dana. sada vidim da se pod ubudjao. jel ima neko ideju sta da radim?

Link to comment

piao sam vec da je u malom mokrom lugu bila poplava i da je voda usla u moj auto. ovi sto dubinski ciste su mi rekli da se javim kada se to osusi. sushilo se bas dugo, nedelju dana, posto nisam mogao da ostavim auto skroz otvoren. nisu bila skroz osusena, ali smo morali da ih odvezemo na dubinsko cisenje. tamo su to odradili i ostavili ih da se suse ali se ipak nisu skroz osusila zato sto je padala kisa. to je bilo pre 10ak dana. sada vidim da se pod ubudjao. jel ima neko ideju sta da radim?

Garaza, ako je moguce, grejalice i par dana, onako bas zestoko ako te ne posluzi neko dobro sunce pa da mozes da ih ostavis nekoliko dana sa svim vratima otvorenim.

Ili da zakukas nekom autolakireru, od onih koji jos rade sa komorama, da te pripusti na jednu noc, ali pazljivo.

Link to comment

Ja imam jos gluplji problem nego kojot, pocelo da mi otpada "nebo" tj. platno krova u Astri. Jel ima neko narodsko jeftino resenje za to ili moram na tapaciranje? Imam blizu neke sto rade to za 50-60, sto i nije puno, ali ajde da prvo pitam jer mi se bas i ne daje ako ne moram.

Link to comment

mozes da napravis kabrioleta :fantom:

 

:Jova:

 

nema leba, i meni je na astrici, doduse prvoj onoj, propalo nebo.

bukvalno kao da je u jednom momentu poceo da truli i da se osipa taj materijal. 

idi to zameni, stvarno nije puno novca ako rade korektno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...