Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

pa i nije i20 :P

getz, poslednji komad pred ukidanje

 

Kao što rekoh, mora se makar marke sećati :D Da sam bio siguran da je i20, ne bih ni stavljao znak pitanja na kraju. Svejedno, biće popularan kada budeš prodavala :) Samo, čisto sumnjam da će to biti tako brzo, obzirom kako opisuješ svoje vozačke navike.

Link to comment

jel imao neko iskustva sa kupovinom vozila vracenih sa lizinga, koliko su voljni da spuste cenu, i kako se upste sa njima pregovara, ko odlucuje o tome?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Cekam vec dve nedelje da mi covek donese polovne Miselinke 195/65/15, sva 4 komada za 120e, navodno kao nove, 2013. godiste. U medjuvremenu sam nasao i neke 4 marke Mohawk, isto godiste, super izgledaju, cena po dogovoru... samo nisam nikad cuo za jebeni Mohawk. WTF is Mohawk i jel to valja cemu? Mogu to da uzmem ako ovaj uskoro ne donese Miselinke.

Link to comment

Појма немам.Ја знам да Mohawk прави добре кануе и чамце а каве су им гуме стварно не знам.За колико пара мислиш да се договориш за тај Mohawk

Link to comment

Cekam vec dve nedelje da mi covek donese polovne Miselinke 195/65/15, sva 4 komada za 120e, navodno kao nove, 2013. godiste. U medjuvremenu sam nasao i neke 4 marke Mohawk, isto godiste, super izgledaju, cena po dogovoru... samo nisam nikad cuo za jebeni Mohawk. WTF is Mohawk i jel to valja cemu? Mogu to da uzmem ako ovaj uskoro ne donese Miselinke.

Mohawk je fabrika u Americi koju je kupila Yokohama. Gume su budget, ali su se pokazale kao jako dobre i izdržljive. Tako, ako imaš dobru cenu, bolje su ti nove Mohawk nego polovne Michelin od skoro dve godine.

Link to comment

Mohawk je fabrika u Americi koju je kupila Yokohama. Gume su budget, ali su se pokazale kao jako dobre i izdržljive. Tako, ako imaš dobru cenu, bolje su ti nove Mohawk nego polovne Michelin od skoro dve godine.

 

napisao je da su isto godiste.

Link to comment

Jeste isto godište ali ima razlike između polovnih guma 2013 i novih guma 2013 god. :)

Nego čekamo Glija da se javi, jer nigde ne vidim da su te "Mohawk" nove gume. 

 

Užasavam se polovnih guma ali 4 polovne gume vožene po Švici™ izađu oko 100 do 120 jura 

a bilo koja jedna nova guma je oko 40 do 60 jura

 

Novčanik vs bezbednost :(

Link to comment

Nove Miselinke 15ice su 8 400, i to je najjeftinije sto sam nasao :D Hteo ja da uzmem dve ali ovima treba vecnost da ih dobave pa sam odustao. Drug mi radi s gumama i ceka iz Beograda 4 Miselinke, 2013. godiste, ali i to nikako da stigne... a ove Mohawk su isto polovne ali "kao nove", isto iz prosle godine, i cena bi bila manja od 120, koliko bih dao za Miselinke. Sacekacu jos neki dan pa ako ne stignu Energy saver, uzecu te Mohawk i sta mi Bog da. Sto je najjace, imam sad para da mozda cak uzmem i 4 nove odlicne ali da dam 300e za gume a vozim Astru '98 godiste... nekako nema logike, jebem li ga.

Link to comment

A sve gume koje nisu nove su govno. 2013. godiste je matoro? Ne divljam inace a i auto mi je slab, samo mislim da ipak malo preterujete vi sto ste u fazonu samo novih guma. Ipak zivimo u Srbiji, jebiga.

Link to comment

ajsad razmisli, sto bi neko prodao dojajnu gumu?

ok, postoji verovatnoca da je mozda skinuta sa nekog skroz havarisanog vozila.

sto je dojaja. za karmu.

Link to comment

Ma kakve crne nove gume, moje su generičke fabričke iz 2009 godine. Ali tada su bile nove, i kada budem kupio sledeće biće nove.

Link to comment

Зли, на којим стазама возиш? Оно за астру било која нова гума из ниже класе врши посао, пуцаш безвезе за мишелинке

Link to comment

Ma po Mitrovici, po ovim regionalnim putevima i po autoputu, i prelazim prosecno hiljadu km mesecno, taj fazon. Miselinke bih uzeo ovu polovnu varijantu iz prosle godine od 30 evra po komadu ali me zavlaci lik pa zato gledam i ostale. Ima novih npr. Sava Intensa po 50e, ili neke Fulda i Kleber i tako neke marke za 60ak, ali ako cu dati toliko onda bolje 8 400din za Miselin jer i nije bas neka razlika u ceni.

 

 

 

ok, postoji verovatnoca da je mozda skinuta sa nekog skroz havarisanog vozila.

 

 

 

Ove Mohawk su od nekog lika sto radi primarno sa felnama ali mu nekad nalete i gume, a mislim da je u ovom konkretnom slucaju sve skinuto bas sa havarisanog vozila. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...