Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Mokka je skroz OK auto, ali onda kod tebe ga daju po baš baš dobroj ceni jer mu ovde cena počinje od 19492 evra  <_< Doduše, kapiram da je to samo cena za vune i da oni prodaju sve uz "specijalnu akciju", ali to ide do 1000 evra dole, nikako više.

Link to comment

Pa pretpostavljam da je u Španiji slično kao ovde. Daš svoj stari auto, i država ti daje stimulans od 2-3.000 EURA za kupovinu novog auta. To ti dealership prizna kao popust, i to već pada na oko 16.000. Onda ti i diler da neki popust i spadneš na manje od 16.000. Mislim da tako to može da odradi.

Link to comment

dobar predlog, vidim da je ovde kod mene 18200 a na kopnu 16900, neko tu zajebava. idem ove nedelje da raspitam uzivo. nas fiat 500l treking kod istog dilera, nesto iznad 17000 (dizel 105ks).

Link to comment

Hm, mislim da je pricao da je platio oko 20-ak hiljada i mislim, tj. bio sam siguran, da ima dizelasa. Pitacu ga anyway...

 

Elem, zaboraviti sto sam pisao, samo da dopunim informacije...Kolega je KIA Sportage platio 20.000, kada je kupio bila je stara godinu i po i presla 40.000 km, jeste dizel, ali neki sa 130-ak konja, motor koji se, po njemu, vise ne proizvodi i koji nije dovoljno jak za tako veliki automobil. Usput je imao vec 2 puta u zadnje vrijeme probleme sa elektronikom, nije mogao da otkljuca automobil, pa onda nije mogao da upali (ili nesto sl.), oni su to sve popravili, ali je njemu dodijalo, pa je odlucio da proda i sledecih dana treba da dobije opela astru (karavan), isto polovnu i kaze da mora doplatiti da je dobije...Koliko ce platiti astru nemam pojma, nisam pitao, a nije dobrovoljno ponudio informaciju (sto je i nebitno, jer trazis nov automobil) :)

Link to comment

Pa na tom sajtu je 11 hiljada i jace po komadu (i generalno su im sve cene mnogo vece nego inace, stavio sam taj link samo zbog slike guma) a ovamo kod mene u Delmax-u 8 630, minus 3% rabat ili sta vec rekose. Ako su bas mnogo bolje od ovih ostalih, necu se ciganiti za 10 evra razlike po komadu...

 

Iskreno, ove Goodyear su mi bile favorit na osnovu nekih procitanih testova na netu ali realno nemam pojma o tome pa je bolje da poslusam iskusnije.

Link to comment

Imam ponudu za Goodyear gume iz 2011, iz skladišta, nisu prodate, za 6200, doduše 185 su a ja bih više voleo 190. Kontam da je i to okej, mislim ne znam koliko je moglo da utiče što su 2-3 godine bile u skladištu?

Link to comment

Imam ponudu za Goodyear gume iz 2011, iz skladišta, nisu prodate, za 6200, doduše 185 su a ja bih više voleo 190. Kontam da je i to okej, mislim ne znam koliko je moglo da utiče što su 2-3 godine bile u skladištu?

ranije je moglo jos kako. posto je osnova bila parafin koji bi ispario posle maks 4, 5 god.

sad bi trebalo da je posve druga tehnologija, i da je ok.

Link to comment

Ja jos nisam uzeo, odugovlacio sam pa ovi sad opet nemaju i moram da cekam. Nude mi 185/65/15, kao minimalna je razlika u visini guma ako stavim te dve napred a nazad mi budu ove moje 195/60/15...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...