Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

jel kolega ima benzinca? dizelasi su blizu 30 hiljadarki.

Hm, mislim da je pricao da je platio oko 20-ak hiljada i mislim, tj. bio sam siguran, da ima dizelasa. Pitacu ga anyway...

Link to comment

Za nešto više od 15k možeš da dobiješ difoltni Mini i to u najogoljenijem izdanju.

 

Ako se baš otvaraš, bolje uzmi BMW1, za 17-18k.  :fantom:

Link to comment

Lančo, jesi gledao Reno Capture?

 

Ne znam kakav je iznutra, kada se sedne, ali spolja mi je skroz OK, kao i na slikama. Oko 16K je varijanta sa srednjim nivom opreme i 120 konja..

Link to comment

Oprema, oprema pa oprema - to je nešto što je različito od kola do kola; ono šta je negde uključeno u osnovni model, drugde je dodatna oprema pa ne treba paušalno govoriti o tome i na osnovu toga sve odbacivati ili uključivati kroz sve modele i proizvođače. Plus što je to individualna stvar - meni recimo bez klime nema života, tempomat mi ne treba, a ono piskutavo sranje za uparkiravanje mrzim iz dna duše. Ti verovatno imaš svoj set omiljene opreme, kao i Filip svoj. Idi vidi auto, sedi u njega, isprepodešavaj sedišta, popričaj sa prodavcem o opcijama, vidi bez čega ne možeš da živiš, a sa čime možeš - ti, ne neko odavde. Možda će ti nešto ponuditi ispod tezge, popust, cenjkanje. Probaj da zakažeš test vožnju ako ti se model zapati. To sve ne košte ništa osim malo tvog vremena. Neki model koji si možda favorizovao na osnovu fotke će ti se zgaditi, neki drugi će ti se dopasti - znaćeš dok si za volanom. A onda možemo da kenjamo ovde kako koji konkretan model bije dobar ili loš glas.

 

 

Edit: napominjem ovo prosto zbog toga što se kola možda prodaju u Srbiji na osnovu cenovnika onako baš kataloški, ali sa ove strane Drine Soče sam video da prodavci imaju slobodu da odstupe od te cene i pregovaraju, važno im je da prodaju i ostvare svoju kvotu.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Lančo, jesi gledao Reno Capture?

 

Ne znam kakav je iznutra, kada se sedne, ali spolja mi je skroz OK, kao i na slikama. Oko 16K je varijanta sa srednjim nivom opreme i 120 konja..

 

Prelep je, samo ja bih radije čekao drugu generaciju jer prve generacije uvek boluju od nekih dečijih bolesti. 

Link to comment

Izvinjavam se što ovako upadam, a Ford Fiesta? Titanium, hatch ili sedan, 1000cc 125ks start stop euro M5, kod nas je 15.5k na akciji, trebalo bi da je dovoljno prostran i da je motor superiška. I to ne samo po top gearu :)

Link to comment

Prelep je, samo ja bih radije čekao drugu generaciju jer prve generacije uvek boluju od nekih dečijih bolesti. 

Znam, ali balavim na njega već par meseci.

 

Mislio sam da menjam Daču sledeće godine, pa se dvoumim između ovog i Dustera. Duster je nešto jeftniji, veći, ali i više troši...

Link to comment

testno vozilo

jedan capture otisao za 14000 sa oko 10000 predjenih

 

moze mozda ovo iako nisam seo 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3743282/opel_astra_j_enjoy_turbo/

oko 2700 jeftiniji od novog

 

novi

http://www.moto.rs/novi_automobili-pd.i?q=q00innnnv10nnnv11nnnv12nnnv13nnnv14nnnv,q39i40v42v199v41v38v39,q39i1,q0i12nnnv13nnnv14nnnv15nnnv16nnnv17nnnv18nnnv19nnnv2nnnnv3nnnnv4nnnnv5nnnnv6nnnnv7nnnnv8nnnnv9nnnnvnnnnnnv,q501i3v

 

ili polovni vozilo do 4g staro iz programa staro za novo  redovno servisirano

 

nikako polovnjak iz uvoza

 

nedavno sam kupio polovnjaka, pa sam jos uvek pun iskustava

Link to comment

Znam, ali balavim na njega već par meseci.

 

Mislio sam da menjam Daču sledeće godine, pa se dvoumim između ovog i Dustera. Duster je nešto jeftniji, veći, ali i više troši...

 

 

Kod Captura je tzv. slatka dilema - ne znam da li je gori spolja ili iznutra. Iznutra je (varijanta koju sam ja vozio) kao neki auto za tinejdžere, sa gomilom raznih boja (svetao dashbord bele/bež boje sa masom nekih drečavih elemenata) na instrument tabli, prečnikom volana koji je mali kao na nekom vašarskom mobilu što deca voze, odurnom plastikom koja te bije sa svih strana i svetlima i pozadinskim svetlima različitih boja da se napravi light show.

 

Ipak, potrudili su se svojski da učine da spoljašnjost bude podjednako ružna, naročito kada se iskombinuje drečavo narandžasta, beli krov i crni elementi.

 

Jedan od onih modela koji čoveka ojačaju - tada sam lako doneo odluku, definitivno nikad francuski auto!

Edited by Filipenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...