Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Pogledaj te SUV-ove, šta ti se sviđa (to jest, šta se gospođi sviđa), šta od toga možeš da nađeš i po kojoj ceni i njihove rivjuove. Probao sam Kaškai, Autlendera i SX4, ali stvarno ne na duže. Autlender mi je ostavio najbolji utisak, ali to je verovatno subjektivno zato što sam i pre vozio Micubišije. Nađeš i zakažeš probu, najbolje. Pa ako iscrpiš sve opcije sa ovim tipom automobila, da počneš da pretabanavaš limuzine, venove ili šta ti je sledeće na listi preferencija.

Link to comment

Jebiga ljudi, njemu treba oko 15k, ti SUVovi nisu uopšte tu (izuzev u apsolutno najjadnijoj varijanti, a i tad su 16-17k). Mislim, ne znam, skupo je to.

 

Lancia, Juke je simpa auto, ali dok ne sedneš u njega. Pravljen je na bazi starog Reno Klija. Uopšte nije za tebe kao dvometraša, ja sam niži pa mi je malo i usko unutra, baš sam se osećao skučeno.

 

Jesi li razmišljao o Golfu? :Jova:

 

Škoda Octavia, možda?

 

Hyundai Elantra? Ovde je 15,5k sa 1,6 motorom i automatikom!

Edited by Filipenko
Link to comment

Jesi li razmišljao o Golfu? :Jova:

:blush: ali kratko.

 

nesto uglavnom moram da kupim, vec sam vise puta zaticao svapske turiste kako stoje oko lancie, ko da nikad nisu videli ulubljena kola. a i da iskoristim subvenciju od drzave.

 

fala svima:)

Edited by Lancia
Link to comment

Nije. Kola su skuplja na kopnu, ovde je porez nizi (osim kad prodaja ide drugim kanalima, Honda npr, dolazi direktno iz Japana a ne kao na kopnu iz Britanije. Subaru isto tako) Normalno znaci cene su za po dva do tri soma nize.

Ovde su skuplji polovnjaci i vredi ih doterati iz Nemacke ili Belgije. 

Link to comment

А, тако дакле.

 

јеси размишљао о караванима са кватро погоном? И то се прави, ако већ хоћеш као велик теренац (не знам какве су ти потребе), и они су мало дигнути, близу си тих својстава - мада ни ту нисам сигуран за цену, да ли би се уклопио

Link to comment

  francuska kola hm hm.

 

:D

 

Delimo tu sumnjičavost. (Premda i dalje mislim da je Citroen DS bio možda najbolji auto ikad napravljen EDIT. Tačnije, najlepši).

 

Ja sam zapazio tog Dualisa (tj. Qashqai - izgleda da će mu sad i ovde promeniti ime, Dualis je ime u Japanu i Australiji). Meni to izgleda dobro. A i Japanac je Japanac (premda je Qashqai koliko kapiram pravljen i negde u Evropi).

Edited by Indy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...