Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

ovde je nisan kaškai u tom cenovnom rangu + ubedljivo mu je najveći paket opreme

vidi i nisan note, iako ne deluje, ogroman je unutra

 

 

mislim da bi za kantrimena morao još toliko da štediš, ukoliko je novi u pitanju. ne znam za esp ali ovde je minijev servis papren, mali je 44k dinara

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ima nisana, gledo juce kaskai, 21 som benzinac, izgleda ko avion, dobro ali stvarno dobro uradjen auto. cena mi iskace, a i prevelik za moje potrebe, nas je dvoje, ni kuceta ni maceta.

 

p.s. nema potrebe za 4x4, sad ne da policija da se vozi gde hoces.

Edited by Lancia
Link to comment

ondak nisan note, u klasi je mpv-a, neuništiv, imamo ih u preduzeću prešli 200k i više, samomo rađeno redovno održavanje. pravo magarence

Link to comment

Dajte neki predlog, oko 15 soma i za moja dva metra. (ovde nema servisa za Mazdu, Suzuki, BMW, Mitsubishi)  

 

 

Toyota Corolla. 14500 srednji nivo opreme sa 1,33 benzincem, 15.4k sa 1,6 benzincem, sa kamerom za vožnju unazad. 

 

Ovde imaš više o kolima sa detaljnim opisima, izborom i slično.

 

 

2014_toyota_corolla_sedan_europe_02-0607

 

 

P.S. nikako ne uzimaj Note, zašto bi uzeo neizmerno ružan auto ako možeš da uzmeš lep auto, sve i da je bolji od drugih u klasi, a nije.

Edited by Filipenko
Link to comment

ima nisana, gledo juce kaskai, 21 som benzinac, izgleda ko avion, dobro ali stvarno dobro uradjen auto. cena mi iskace, a i prevelik za moje potrebe, nas je dvoje, ni kuceta ni maceta.

 

p.s. nema potrebe za 4x4, sad ne da policija da se vozi gde hoces.

Kia Sportage izgleda mocno. Klasa Qashqai-a, mozda jos malo veci. Meni najljepsi SUV od ovih Neaudi, Nebmw, Nebenz...+ KIA ima nekakvu 7 godina garanciju. Kolega sa posla kupio prosle godine i zadovoljan.

 

2011-Kia-Sportage-Black.jpg

Link to comment

Jesi li pogledao koliko ti tamo koštaju Mitsubishi ASX, Hyundai ix35, Nissan Juke, Škola Yeti?

 

Ne znam da li još mogu da se nađu Citroen Crosser i Peugeot 4007 - to je Mitsubishi pravio u Japanu kao kopije Outlandera, samo sa francuskim maskama.

 

To bi trebalo da su SUV-ovi ili crosoveri koji bi mogli da se uglave u 15K ili su bar na granici.

Link to comment

ASX je zanimljiva stvarcica, ix35 previse ruzan za moj ukus, Juke se svidja mojoj skvo (ja nisam nacisto kad je to cudo u pitanju) dok je obrnuto kad je Yeti u pitanju.

tog Citroena sam i vidjao a Pezoa samo na slici, nemam pojma, francuska kola hm hm.

 

si video Citroen Cactus? kakvo sasavo vozilo. ima samo 900 kila, na ovom nasem vetru ima da ga zaticemo na palmama.

Link to comment

Ova dva (pežola i citrola) sam pomenuo baš zato što nisu francuska kola. To je Mitsubishi Outlander koje su Francuzi naručili - pravio ih je Mitsubishi u Japanu i samo stavljao francuske etikete. Jedino šta je tu francusko jeste dizel verzija motora, gde se ugrađuje hdi motor - benzinci su ako se ne varam svi mitsubishijevi (da se proveriti ako mogu da se nađu kao novi uopšte više).

 

ASX bi trebalo da je na granici 15K, Juke i Yeti vidim da ih ima od 13K, tako da tu imaš lufta da napakuješ još nešto. U tu grupu upada i Suzuki SX4 koji pominje Indiana.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

 

 

ASX bi trebalo da je na granici 15K

dobro sam ga razgledao na ovogodišnjem sajmu. cena je nešto preko tih 15k sa osnovnim paketom opreme, koji je fantastično jadan. asx sa opremom koja valja, ništa brabus ili amg u japanskoj verziji, malo jači motor, 6 brzina, alu.. je ako se ne varam 18-19k eura.

jedino što me i dalje loži kod tog auta i pored svega je fenomenalan frontalni izgled.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...