Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ne vicem :)

 

//jeste

 

U svakom slucaju istrazicu malo sve mogucnosti, makar ste dali jos jednu potvrdu da ne vredi traziti te mini-usisivace.

U principu ne zalim se na ovog coveka i njegovu perionicu, nego eto znacilo bi mi kad bih ja povremeno mogla da usisam podove i prasinu kod vozaca i suvozaca, bas da se ne bi nakupilo mnogo.

 

Не бих да те обесхрабрим али ниједан усисивач ти неће усисати скроз прашину са инструмент табле.Добра крпа и добро средство за пластику и уживај.

Link to comment

Не бих да те обесхрабрим али ниједан усисивач ти неће усисати скроз прашину са инструмент табле.Добра крпа и добро средство за пластику и уживај.

 

Можда онај минијатуризовани јапански који скупи 20 литара прашине а стане у џеп?

Link to comment

Uzeo nov ili kako? I skup u kom smislu?

ovi moji poznavaoci tvrde da je problem kod minija što nema turskih i inih rezervnih delova već mora da se ugrađuje isključivo bmw ili minijevi delovi
Link to comment

 

Kakvo je stanje sa servisima i delovima za Hyundai? Ne mislim tu samo na dostupnost, nego i na troškove, i nadoknađuju li i dalje niske cene kola velikim cenama servisa kako sam čuo u mnogo navrata? I uopšte, u kakvom su stanju ti automobili nakon 5-7-10 godina eksploatacije? Neverovatno je kako dobre cene daju, Elantra sa automatskim menjačem za 15k, ix35 za 16,2k, i30 za 9+k...

 

pozovi i pitaj. al spremi šećer i vodu filter za ulje, vazduh i zamena ulja 16k 

Link to comment

Bio na sajmu. Nova Toyota Corolla odlična, baš odlična :thumbsup:  Lancer i Elantra nisu izloženi  :twak:  Golf standardno solidan, Civic isto jako dobar. Ima svašta, ali od realnih automobila. Ko ide da balavi na nekim ultramega sportskim dvosedima i sličnim kurac palac modelima ne mora ni da ide.

Link to comment

Svašta. Najbolje da dodaš još koju hiljadarku i biraš kao čovek :) Ako baš nemaš, Hyundai i30, Opel Corsa, Škoda Rapid, Toyota Yaris.

Link to comment

Toga tamo nema ili misliš zato što je nerealno? Snovi nisu zabranjeni.

 

 

Ma nema, u suštini. Baš se fokusiraju na ono što može da se proda (minus BMW, Mercedes i Land Rover/Jaguar).

Link to comment

Jedno pitanje, prošle godine sam uzeo dve nove letnje gume (Sava) od kojih mi je jedna pukla u međuvremenu, tj negde u septembru. Pošto je ionako uskoro trebalo da se prelazi na zimske gume, vozio sam do tada sa rezervnom i sada me zanima šta mi je činiti. Da li da kupim istu takvu ili nekako da probam ovu da zamenim, da izvučem neke pare i da uzmem dve nove? Jasno mi je da je druga opcija bolja svakako, ali me interesuje da li bi ova prva opcija bila problematična?

Link to comment

две нове а ону добру преосталу чувај као резервну. Скупља варијанта, ја бих тако

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...