Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Nemam pojma, nikad nisam isla tamo.  :ph34r:  Ja to ispred zgrade ili u dvoristu u selu

A da uzmeš normalan usisivač i pitaš nekog komšiju/kupiš produžni kabel? Ja sam to jedno vreme radio, jer imamo u zgradi, zbog košenja trave, produžni od 100m, pa mi dobaci do parkinga.

Link to comment

Nemam pojma, nikad nisam isla tamo.  :ph34r:  Ja to ispred zgrade ili u dvoristu u selu

 

Ali inace me ubedio tata da ti usisivaci nista ne vrede (on to zna iz teorije, ne iskustva) al resih da ipak proverim

 

 

pa da,i ja u dvoristu ali imaju na ,,operi sam,,  usisivaci odvojeno pa mozes tamo samo usisati,plus su cini mi se bas jaki,industrijski..a ti rucni su samo za mrvice sa stola,preslabi su za tesku auto prasinu i obicno teske materijale

Link to comment

A da uzmeš normalan usisivač i pitaš nekog komšiju/kupiš produžni kabel? Ja sam to jedno vreme radio, jer imamo u zgradi, zbog košenja trave, produžni od 100m, pa mi dobaci do parkinga.

 

Имам ја жешћи усисивач којим опајем целу кућу, онај на воду, прави арту диту, и повремено сам њим усисавао по колима. Оно, ради, није да не ради, али разноразна влакна (длаке, трава, попино прасе) што се завуку у онај индустријски филц на поду, то извлачи само сурова машина из перионице. Недавно сам (први пут, најзад сам се наканио) то извео, и јако сам задовољан. Скоро да сам хтео да се изујем кад је требало да уђем у кола.

 

А оне преносиве дрндалице, то није ни за народни орган. Џаба демонстрација у дућану, кад свима акумулатори кратко трају. За годину дана са једним пуњењем уместо 15 минута може да ради једва три, а и то килави.

Link to comment

Dobro ljudi, nisam mislila da detaljno/dubinske usisavam kola i sedista kao sto radim sa tepisima u kuci :) vec prvenstveno prasinu oko kontrolne table i preko plastike. Preko sedista imam prekrivace, vazi pravilo da se ne jede u kolima :fashisto: tako da nema mnogo cega po tim sedistima sto se ne moze valjano istresti ili oprati u masini.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

pih, stos ti neka picajzla :D

nije li ti za to briskanje plastike dovoljna samo ona jelenska kozica?

 

Jelenska koza samo kad brisem stakla posle pranja, ni na sta drugo. ( :fashisto: )

Link to comment

Ne vicem :)

 

//jeste

 

U svakom slucaju istrazicu malo sve mogucnosti, makar ste dali jos jednu potvrdu da ne vredi traziti te mini-usisivace.

U principu ne zalim se na ovog coveka i njegovu perionicu, nego eto znacilo bi mi kad bih ja povremeno mogla da usisam podove i prasinu kod vozaca i suvozaca, bas da se ne bi nakupilo mnogo.

Link to comment

Da li je neko od vas koristio mali usisivac za prasinu u kolima (valjda se ti nazivaju stoni?) i da li vredi uzimati nesto takvo za povremeno skupljanje prasine unutar kola?

ja znam gde je moj, i sa zadovoljstvom ću ti ga pokloniti

:)

Link to comment

Kakvo je stanje sa servisima i delovima za Hyundai? Ne mislim tu samo na dostupnost, nego i na troškove, i nadoknađuju li i dalje niske cene kola velikim cenama servisa kako sam čuo u mnogo navrata? I uopšte, u kakvom su stanju ti automobili nakon 5-7-10 godina eksploatacije? Neverovatno je kako dobre cene daju, Elantra sa automatskim menjačem za 15k, ix35 za 16,2k, i30 za 9+k...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...