Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ако немаш никакве друге проблеме онда ништа страшно то је само кондез.Мада има и она стара када дођеш на пумпу.Дајте ми 9 литара бензина и литар воде па ћу сам да помешам да се не мучите :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako se to dešava samo po vlažnom vremenu onda nije problem, ali ako je kao danas recimo suvo, pa i dalje to imaš onda može biti problem s dihtungom glave. Gubitak vode, povišena temperatura, da li ti se nešto od toga dešava?

Link to comment

Osim sto sam primetio da to kaplje, nista lose :D Primecivao sam uglavnom kad je hladnije ali provericu i ovih dana, cisto radi reda. Tako je otkako smo uzeli auto ali me pomalo iritira, samo to.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Uhvatili me panduri da skrecem levo nepropisno. Jbg, hteo da mi pise prekrsajnu prijavu, a na kraju mi dao uplatnicu sa 5000 dinara rukom napisano uz komentar :"Upisite vase ime i uplatite u roku od 8 dana. Ako ne legne uplata, docice vam prijava prekrsajnog sudije".ALI, niti sam potpisivao zapisnik, niti je zapisnik napisan (bar ga ja nisam video).Pitanje je, sta da radim?Linija manjeg otpora i da se pozdravim sa 5000 dinara ili da iskuliram i pravim se lud, posto nit ima nekog zapisnika niti bilo sta slicno?

Link to comment

Nisam pitao za zapisnik jer mi nije napisao prijavu odmah nego je samo samo uplatnicuDa ne bih nastavljao pricu samo sam rekao dovidjenja I otisaoHvala, moracu da platimSent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Edited by Milosh76
Link to comment

Verovatno je on na zapisniku napisao da si odbio da potpišeš ili tako nešto. Da li ti je dao papir za sudiju kad da se pojaviš ako nećeš da platiš?

Link to comment

Dao mi je samo uplatnicu stampanu i rucno upisanom cifrom. Ja sam upisao ime i prezime i uplatioInace, kad se plati kazna mora da se ode u Savsku u sobu 105 na IV spratu da se odnese dokaz o uplati NE RADE SUBOTOMSent from my Asus Memo Pad HD7

Link to comment
  • 2 weeks later...

Aj da probam da skratim pricu, posto sam jako besan - keva je na prazan rezervoar prvo sipala par litara dizela dok nije skontala da treba benzin i dodala je 10 litara benzina. Posto mi nije prijavila, ja krenuo veceras u teretanu a motor vristi, trza, zakucava na 2 hiljade obrtaja... dosuo sam veceras jos 10 litara benzina ali sve isto se desava, sta mi je ciniti sad? Jel bi sljakalo da ga napunim do vrha pa da nekako istera to vremenom ili mora neko ciscenje?

Link to comment

Teraj ga kod majstora odma! 1 kraljica je kod mene na poslu u ganc novi sluzbeni sunula dizel umesto bezolovnog. Srecom je ubrzo zatim pokupila kolegu koji je izvalio o cemu je rec i pravac majstor. Mora sve detaljno da se ocisti a "ispiranje" benzinom te nece nigde odvesti. Nemoj ga voziti vise - servis!!

Link to comment

Ma ja sam sinoc dosuo jos 10 litara jer sam morao neodlozno da idem u Indjiju u neku nocnu akciju i nije trzalo nista ali mislim da slabije ubrzava, makar malo. Neki me sad ubedjuju da natocim do vrha i da 2 litra kao nije strasno. U picku materinu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...