Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Kude, ja oslusnuh i paznju obratih te s tim u vezi imam da izjavim da se to nesto javi uvek i samo kada je auto zagrejan a pri samom dodiru papucice za gas neovisno od toga koliko je nagazim. koje je Vase cijenjeno konacno misljenje? :)
Koji auto je u pitanju?Liči da je "nešto" kod spoja papučice i sajle. Kod nekih automobila ta sajla ide kroz patos (k'o što reče kud), a kod nekih ne.E, sad.. trebalo bi da nekako zaviriš u takvoj situaciji i da pogledaš šta je.
Link to comment

Lupam, ne znam kako izgleda taj spoj kod Matiza, ali bi moglo da liči na kukicu i alku.Možda je tu nešto "strano" uletelo ili se (kada je auto zagrejan) nešto od delova širi i proizvodi taj zvuk.

Link to comment

zato sto sam lijena, eto sto.ovde samo istem toplu prijateljsku rijec; 'ta, nije to nista strasno' vil du -_-nedavno sam prosla tehnicki sa losim desnim tockom, prednjim, kao i nesto slabijim kocnicama i rekla na sav glas 'e tu me seci ak ista taknem do velikog servisa', koji cu da radim u januaru. i to krajem. steknem tako ponekad utisak da svaku subotu provodim u servisu.

Link to comment

ja mogu da ti dam samo plavushastu rijec. posljednji put kad mi se tako nesto desilo, tako je ruzno cvililo, da su mi u glavi fleshbekovale scene iz svih mogucih horor filmova i vjerovatno bih se sjetila neceg spasonosnog, da usput nije naisla automehanicarska radnja a gazda mi vrlo, vrlo ljubazno pomogao da izadjem iz auta i jedino cega se sjecam da me je na kraju jedan od deckica, sav umazan i rumen u licu zamolio da ubuduce ne diram ono cudo sto se u njega sipa nekad plava, nekad roze tecnost, jer je nepodesno trljajuci poklopac zaglavio i napravio stetu ko da su tri plavushe istovremeno jaukale za volanom.

Link to comment

Desava mi se da pocne da mi se gasi auto u toku voznje i to kad se zagreje. Znaci cim mu pustim papucicu gasa padaju obrtaji i gasi se, takodje desava se da radi u leru na nekh 500 obrtaja. Uglavnom tako pocne jedno vreme i prestane ne stalno ali mi se pre neki dan desilo na brankovom mostu i trajalo je sve to kraja tunela, uopste nije bilo prijatno. Punto classic 2 benzinac je u pitanju. Da li neko mozda zna sta moze da bude u pitanju

Link to comment

da li se cuje da radi kao traktor kad se to desava?:) ili bobina ili svjecica..majstor to za 10 min moze da provjeri sta je..stara boljka kod fiata..meni bobina otisla jednom a svjecice dva puta...i isto se manifestuje...

Link to comment

Jedno ne mnogo bitno i glupo pitanje ali cisto iz radoznalosti da pitam. Jel normalno da mi ovako pici voda iz auspuha?2011-01-31-092337.jpgTako je otkako smo uzeli auto ali mi ranije nije bilo dosadno u zivotu kao sad pa se nisam setio da pitam do danas :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...