Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

ne znam kakve su cene u usa, al od ovog što znam toyota land cruiser, volvo xc60(90) pa i forester subaru su bolja opcija od landrovera pogotovu od kada su počeli da ugrađuju fordove motore. od kada su ih uzeli indijci ne znam šta se dešava sa njima. eh da, i nisan pravi opake off road makine(x trail)moja tiha patnja je mercedes g, ali cenim da ti nije cenovnom videokrugu

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

u subotu su zamjenili tecnost? za kvacilo. ja sam vozila onda mozda pola sata, tokom voznje se tu i tamo culo neko skripanje, a kad sam se parkirala sam primjetila da kvacilo skripi ko stara kapija. elem, danas sam htjela da idem da se zalim ali sad vise ne skripi. jel ovo normalno ovako ili da zovem majstora?

Link to comment

Jutros krenuo na put, sipao gorivo, video potok, pravac servis.Pita čovek na prijemu, koji deo grada, kažem bio je parkiran kod starog merkatora.Niste prvi, verovatno je burgija.Dizalica op op, jeste burgija i to probušeno na glupom mestu, koliko je bilo juče goriva, verovatno nije uzeo ništa.Jedino im je bilo čudno, kažu da obično buše benzince, a kod nas je u pitanju je dizel.sry ako je off pošto nije pitanje, ovo čisto kao info drumskim sapatnicima

Link to comment
:huh: to buse da kradu ili onako?
Kod majstora kad opet bude škripalo, ovako džaba posao.
samo da dodam, jel moze ovo da bude ako su nesto zbudzili dok su mjenjali fluid? jer onda bilo bi za ocekivati da poprave o svom trosku. auto je inace sad preko deset godina staro, ali malo se vozi i u dobrom je stanju. dosad nikad nista nije skripalo.
Link to comment
u subotu su zamjenili tecnost? za kvacilo. ja sam vozila onda mozda pola sata, tokom voznje se tu i tamo culo neko skripanje, a kad sam se parkirala sam primjetila da kvacilo skripi ko stara kapija. elem, danas sam htjela da idem da se zalim ali sad vise ne skripi. jel ovo normalno ovako ili da zovem majstora?
A jesu ti samo menjali ulje u menjaču, ili su još nešto radili?
Link to comment
u subotu su zamjenili tecnost? za kvacilo. ja sam vozila onda mozda pola sata, tokom voznje se tu i tamo culo neko skripanje, a kad sam se parkirala sam primjetila da kvacilo skripi ko stara kapija. elem, danas sam htjela da idem da se zalim ali sad vise ne skripi. jel ovo normalno ovako ili da zovem majstora?
Можда би мало више помогло ако би написала које возило је у питању,тачније марка аутомобила и модел дали је дизел или бензинац...
Link to comment

Ta stvar može da se desi kad/ako prodre malo vazduha. Nije ništa neobično, niti razlog za uzbunu. Prođe samo od sebe. E sad, ako i posle 3-5-7 dana i dalje ostaje, onda...

Link to comment
Можда би мало више помогло ако би написала које возило је у питању,тачније марка аутомобила и модел дали је дизел или бензинац...
honda civic, benzinacako te ne mrzi, ako mozes da napises ukratko kakve veze sa mjenjanjem brzina ima da li auto trosi benzin ili dizel? ozbiljno pitam.
Link to comment

Da li je potrebna dozvola za upravljanje tuđim vozilom u inostranstvu ako je u pitanju porodični automobil, tj, ako je u saobraćajnoj dozvoli kao vlasnik označen onaj supružnik koji neće biti u vozilu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...