Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

mislim da se ovde ne primenjuje nikakvo pisano pravilo iz zobs-a nego se jednostavno doslo do zakljucka da je tako bolje, zbog bezbednosti, protoka saobracaja ili tako nekog razloga..

Link to comment
ma da, a dvadeset metara dalje se na te iste sine ukljucuju automobili iz pravca sava centra.
Da, i isti ti automobili kojima je iz pravca Dejtonke zabranjeno da tu krenu šinama pa moraju okolo.Suludo, ali tako je. I onda ovi zgodno koriste činjenicu da jedna zabrana važi samo 50 metara.
Link to comment
Jedno prosto pitanje: šta vam od onih silnih džidžabidža što mogu da se kupe, najbolje miriše u automobilu?
samo i jedino bor. i to mi nikad ne visi na retrovizoru, nego u gepeku pa se odatle miris širi na ostatak kola.doduše nisam probao sv. jovana(video mirišljave kartončiće u obliku ikona :isuse:)danas sam zaključio da sam po pitanju kola stevo žigon Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Meni jelkice nekako lepo mirišu kada otvoriš ali se miris ne širi dovoljno. Gelovi su mi bili tako-tako, a Areon još uvek nisam probao, eto ideje, hvala renne.Imao sam i onu neku zajebanciju što se stavi tamo gde duva, ali to je bilo pre par godina, ali posle nije bilo punjenja za ovaj model koji sam ja imao.

Link to comment

Jel ima neko iskustva sa tuzbama protiv Parking Servisa? Danas su digli auto sa dozvoljenog mesta koju su jos uredno 4 puta slikali a ni na jednoj slici se ne vidi prekrsaj. Pauk je naravno morao biti placen, za ovo drugo nemam nameru nista da im platim, ali me zanima da li se vredi pregnajati sa njima po sudu zbog odstete za pauka i ostalo?

Link to comment
Meni jelkice nekako lepo mirišu kada otvoriš ali se miris ne širi dovoljno. Gelovi su mi bili tako-tako, a Areon još uvek nisam probao, eto ideje, hvala renne.Imao sam i onu neku zajebanciju što se stavi tamo gde duva, ali to je bilo pre par godina, ali posle nije bilo punjenja za ovaj model koji sam ja imao.
Ja sam od tih tečnih koje se stavljaju na otvore ventilacije navatao strah. Jednom mi se desilo da su mi na pranju okrenuli naopako. Iskapljalo mi par kapi pravo na onu kontrolnu ploču na konzoli, i pregorela mi cela kontrolna ploča. Imao sam haos u elektronici, i troškove naravno. Od tada, samo jelkice.
Link to comment

uzmeš lepo aromu vanile u tečnosti, sipaš u prskalicu, dodaš 50% vode i naprskaš na otirače - kako to rade u perionicama. miriše ko ludo

Link to comment

Moj cale vozi Megana I iz 2001. ali automatik. Kaze da mu se dogodilo da na uzbrdici par puta menjac ispadne iz brzine i upali lampicu za ulje. Pretpostavljam da treba da zameni ulje jer ga nije menjao par godina, ali ne bi hteo da pusti svakog da cacka automatik jer nije bas uobicajen kod nas.Gde u BGu da ide? Jednom mi je neki taksista dao vizit kartu HiTech servisa ali je taj broj sad nedostupan. Preporuke?Sent from MH using Tapatalk 2

Edited by Behemoth
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...