Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

na kraju sam narucio pioneer mvh-150ui. nema cd, sto mi i ne treba, ali ima usb i aux uzaz. nasao ga za 54 evra, zajedno sa postarinom.

Link to comment
na kraju sam narucio pioneer mvh-150ui. nema cd, sto mi i ne treba, ali ima usb i aux uzaz. nasao ga za 54 evra, zajedno sa postarinom.
vazda troskadzija :D
Link to comment
  • 2 weeks later...

da li je istina da vozaci koji jos uvek nisu izvadili nove vozacke dozvole treba da vade nekakve potvrde iz mupa za prelazak preko grane?

Link to comment
da li je istina da vozaci koji jos uvek nisu izvadili nove vozacke dozvole treba da vade nekakve potvrde iz mupa za prelazak preko grane?
Ne, ja sam bez problema isao po Evropi sa starom, ljubicastom, dozvolom. Cak me je i policija zaustavila u Austriji i ja sam im dao tu dozvolu, ne medjunarodnu, koju sam imao a nisu je trazili.edit: quote Edited by Behemoth
Link to comment

Ово је део НБГ иза Хајата, код незавршене зграде РАД-а који води ка старом савском мосту. Да ли заокружено возило које иде на мост овде мора да скрене десно, обиђе паркинг и дође на место где је аутобус, или може одмах да се укључи на шине без обилажења паркинга?nbg.JPG

Link to comment

Zezaš da mora?Jbt ni jedno u životu nisam prešao kako treba!! A par godina sam svakodnevno išao kolima tuda!!

Link to comment
Mora, ozbiljno. Šinama idu samo tramvaji, jel, i busevi. Ponekad kod tramvajske stanice stoji pandur. Imao si sreće, očito...
ma da, a dvadeset metara dalje se na te iste sine ukljucuju automobili iz pravca sava centra.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...