Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

jel ima neko iskustvo da vozi duze sa sjebanim plivajucim zamajcem? ja sam preso jedno 5000 i nemam probleme, a naletim na nekog lika koji kaze da je preso 70k sa istim kolima i da nema, sem zvuka prilikom saltanja, nikakve druge probleme s tim. realno mi se ne daje 700e....
Meni je kad je propao kvačilo postalo veoma teško i dosta se tresao.
Link to comment

amortizeri 9000redovan servis + zamena creva za gorivo+dijagnostika (9000 + 2000 ruke)reostat ventilatora 2000klima servis, punjenje 4000nabavka hiperkinetickog 2000ukupno 28000kod amortizera sam se mozda zeznuo, ovo ostalo je u redu, samo jos hiperkineticki da zamenim

Link to comment
Meni je kad je propao kvačilo postalo veoma teško i dosta se tresao.
onda mogu jos da teram. ima jedna pozicija kad se stiska kvacilo kada se oseti jace tresenje ali generalno nije drama. teze je u gradu gde se vise salta nego na otvorenom, ali ne mogu da kazem da je kvacilo tesko.
Link to comment

i za to kvacilomeni je propalo, i menjao sam korpunije uopste tresao, nego se osecalo zuljanje i skripanje na pritiskanju kvacilaako se misli na isto

Link to comment

pa, kao moze. vec sam pominjao da sam pricao sa likom koji je kupio istog opela kao mog sa sjebanim zamajecem i tera ga i dalje 3 godine kasnije i 75000km

Link to comment

jedno mozda (verovatno) glupo pitanje: u krntiji koju sam uzeo ima neki cd radio, blaupunktov. posto sam prosli put slusao muziku sa cd-a negde davne 2006te, zanima me da li postoji nekakav adapter kojim bi mogo da nataknem usb/sd/iphone na njega?

Link to comment

Postoji. Zove se 'ili rezi audio cdove ili vadi to govno, pa se otvori 60€ za krsteni audio uredjaj'.Sent from my MT27i using Tapatalk 4 Beta

Link to comment

Ako nema ulaz za to možeš za prvo vreme nabaviti neki od onih Mp3 plejera što idu na upaljač. To ti je oko hiljadarke. Ja imam takav već par godina, pristojno šljaka. :lala:

Link to comment

Bogami, FM transmiteri su mačka u džaku. Ja sam imao jedan koji je bio odličan ali su mu se sjebali dugmići. I kada sam hteo da ga zamenim, više nisu imali taj model i svi dalji modeli na koje sam nailazio su bili loši. Ovaj poslednji ima uvek neko zujanje, a ne znam ima li smisla kupovati dalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...