Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

jel ima neko iskustvo da vozi duze sa sjebanim plivajucim zamajcem? ja sam preso jedno 5000 i nemam probleme, a naletim na nekog lika koji kaze da je preso 70k sa istim kolima i da nema, sem zvuka prilikom saltanja, nikakve druge probleme s tim. realno mi se ne daje 700e....

Link to comment

Mene jednom zaustavili pijanog u gradu uvece i, nakon sto je lik video da pise da mogu da vozim uz naocare ili kontaktna sociva, pitao me kako da proverimo da li imam sociva. Ja njemu "druze, pa mogu da izvadim jedno i da ti pokazem, nije frka", tek ce lik "ma nema potrebe ali bolje biste videli kad biste upalili svetla" :isuse::lol: I tu mi rekao da izadjem da duvam, posle cega bi usledilo i pusenje jer sam to vece bas pio (s razlogom, a vozim bas polako kad cugnem), ali je devojka sto je bila sa mnom u kolima prepoznala kolegu tog pandura i izvukao sam se. Bez sociva ne bi' ni mogao voziti, dioptrija mi je -2.5 i ne prepoznajem ljude na dalje od metar.Inace, uzeo sam dve polovne Continental Premium Contact gume, 50 evra obe. Sara je oko 6mm, posluzice neko vreme. Nove Michelin Energy Saver su ipak za one sa platama od hiljadu ojra i jace.

Link to comment
jel ima neko iskustvo da vozi duze sa sjebanim plivajucim zamajcem? ja sam preso jedno 5000 i nemam probleme, a naletim na nekog lika koji kaze da je preso 70k sa istim kolima i da nema, sem zvuka prilikom saltanja, nikakve druge probleme s tim. realno mi se ne daje 700e....
meni rekli da vek plivajućeg zamajca može da se produži i do 2-3 puta kad ga pališ i gasiš sa pritisnutim kvačilom
Link to comment
meni rekli da vek plivajućeg zamajca može da se produži i do 2-3 puta kad ga pališ i gasiš sa pritisnutim kvačilom
Pa zar nije kod svih tako? :huh:Mislim da ne bih znao upaliti auto a da ne stisnem kvačilo...
Link to comment

+1Kod mene čak ima blokada, neće ni da zavergla ako se ne pritisne kvačilo, samo zasvetle lampice i pojavi se natpis ''KUPLUNG'' :fashisto:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...