Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Planiram da kupim dve gume jer su mi zadnje razlicite otkako je jedna Pirelijeva dobila dzombu. Sad imam jednu Pireli i jednu Kontinental i dobre su obe ali hocu da imam uparene i napred i nazad. Prvo sam mislio da uzmem polovne ali sad kontam da mogu nekako skrpiti 15ak hiljada za dve dobre nove, a da ove Miselinke prebacim nazad (Pirelijevu da odlozim negde a Kontinentalka kao rezervna).Jel imate preporuku za neke do 7-8 hiljada po komadu? Letnje, 195/60/15. Apsolutno nemam pojma sta je bitno kod guma i koje su dobre a koje lose.

Link to comment

nećeš se zajebati sa Michelin Energy Saver ili Continental ContiPremiumContact. Ove Michelin sam rabio kao letnje i na sadašnjem i na pređašnjem autu i to je sasvim OK, ako izbegavaš eksere ili visoke oštre ivičnjake, a kontinental rabim kao zimske sada. I one su okrugle i crne i kola dobro idu sa njima. Ako uzimaš letnje ja bi preporučio Michelinove

Link to comment
nećeš se zajebati sa Michelin Energy Saver ili Continental ContiPremiumContact. Ove Michelin sam rabio kao letnje i na sadašnjem i na pređašnjem autu i to je sasvim OK, ako izbegavaš eksere ili visoke oštre ivičnjake, a kontinental rabim kao zimske sada. I one su okrugle i crne i kola dobro idu sa njima. Ako uzimaš letnje ja bi preporučio Michelinove
Malo sam se raspitao i skontao da su i neki ljudi koji imaju bas mnogo veca primanja od mene uzeli polovne, tako da verovatno odustajem od novih. Kakve su ove Kumho?http://www.ityre.com/en/tyres/catalog/kumho/size/6451/Dobijam dve za 6 000 sa ugradnjom i balansiranjem, dubina sare je 6mm.
Link to comment
Malo sam se raspitao i skontao da su i neki ljudi koji imaju bas mnogo veca primanja od mene uzeli polovne, tako da verovatno odustajem od novih. Kakve su ove Kumho?http://www.ityre.com...umho/size/6451/Dobijam dve za 6 000 sa ugradnjom i balansiranjem, dubina sare je 6mm.
Nikad polovne, uzmi nove, makar najlošije Edited by kapetanm
Link to comment

Kako onda mnogi koje znam uzimaju konstantno polovne? Jebati ga, zbunjen sam sad, uzimaju mi se dve nove ali to je 15ak hiljada... pola plate za dve gume, nije svejedno :D

Link to comment

Sad sam gledao cene, pa jedna ova Miselinka Energy saver je preko 9 hiljada :D Odigracu 10 000 da Majami osvaja NBA titulu po kvoti 1.90 pa ako prodjem, prakticno imam dve za 10 hiljada. Ako puknem, vozicu sa ovima i dalje :lol:

Link to comment

Da li neko može iz prve ruke da mi kaže, za produženje vozačke da li je išta potrebno osim iste, LK i nešto para (čini mi se oko 550 dinara)?

Link to comment

Ako moze mala pomoc,Kupio sam polovnog Citroena C3 Pluriel, naravno krov mu ne radi, u pitanju su klizaci koji moraju da se menjaju...zvao sam tipa koji to inace ima i prodaje, ali kaze prodao, a ne zna kada ce dobiti opet...Da li zna neko majstora u Beogradu koji radi popravku krova za C3 pluriel? Ako zna, nek mi sibne PM.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...