Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ako neko čuje da neko prodaje dobar motor za Pincgauera 710 k, please let me know. Sent from my iPhone using Tapatalk
apropo Pinzajedini "otpad" vojnih vozila se nalazi u Kraljevu, i ako negde može da se nađe motor za Pinza to je tamo, neka te ne zavara reč otpad jer tamo stižu uglavnom rashodovana vozila, pa možda može da se naleti na tako nešto. LM™ raspitao sam se kod mojih oficira za logistiku i oni su mi rekli da je ludost stavljati taj motor u Pinza(ako već mora da se vadi njegov motor) samo i isključivo zbog potrošnje. On troši oko 25-30l/100 km što je sumanuto, a svaki dobar majstor - mehaničar bi trebao da može da stavi u njega jedan od ovih motora. Mečkin 300D turbo dizel(3000cm) sa šest cilindara Wagen 24 petocilindrični dizel (išao nekad u Volvo 740)jedini za.eb može da bude "nasaditi zvono od menjača" sic.šta god to biloverujem da je potrošnja ovih drugih motora do 10l/100km
Link to comment
apropo Pinzajedini "otpad" vojnih vozila se nalazi u Kraljevu, i ako negde može da se nađe motor za Pinza to je tamo, neka te ne zavara reč otpad jer tamo stižu uglavnom rashodovana vozila, pa možda može da se naleti na tako nešto. LM™ raspitao sam se kod mojih oficira za logistiku i oni su mi rekli da je ludost stavljati taj motor u Pinza(ako već mora da se vadi njegov motor) samo i isključivo zbog potrošnje. On troši oko 25-30l/100 km što je sumanuto, a svaki dobar majstor - mehaničar bi trebao da može da stavi u njega jedan od ovih motora. Mečkin 300D turbo dizel(3000cm) sa šest cilindara Wagen 24 petocilindrični dizel (išao nekad u Volvo 740)jedini za.eb može da bude "nasaditi zvono od menjača" sic.šta god to biloverujem da je potrošnja ovih drugih motora do 10l/100km
Hvala ti do neba za ovaj savet!!! Greatly appreciated! Imaš pivo.Ova dva pretpostavljam da se lakše mogu naći po Srbiji.
Link to comment
upozorili me neki prijatelji i sad gledam - moracu ugradjivati naslone za zadnja sedista jer imam pojaseve a ne i naslone :(e da necu
A ovo dole što piše da ne važi za kola 1 put registrovana pre 2012?
Link to comment
A ovo dole što piše da ne važi za kola 1 put registrovana pre 2012?
e pa moj je registrovan prvi put u srbiji 2013..ne znam kako se to gledaima pojaseve a nema te naslone za glavu (a ako ima jedno mora drugo, to je kao vazilo i od ranije)necu valjda kupovati novo zadnje sedisteotkinucu pojaseveu stvari bas me briga, al eto moze da mi naplati kaznu 20k ako bas hoce Edited by InvisibleLight
Link to comment

nema. nema ni rupa.dosta automobila,koliko sam videla, ima zadnja sedista bez naslona za glavu (punto npr)

Link to comment

Pre jedno pola godine dolazili mi organi gonjenja na adresu na kojoj sam prijavljen, ali na kojoj mi zivi brat. Trazili me zbog nekog saobracajnog prekrsaja. Nemam predstavu o cemu se radi, verovatno me snimila kamera kako vozam zutom trakom ili prolazim kroz crveno. Elem, rekose tom prilikom mom bratu da necu mocu da registrujem auto ako ne primim poziv i ne pojavim se kod sudije. Mislio sam, zabole me, registracija mi istice tek krajem maja, razmisljacu o tome kad dodje vreme. Prekjuce odem do agencije preko koje vec nekoliko godina registrujem avto da se ne bih cimao sa tehnickim pregledom (koji, uzgred, ni u ludilu ne bih prosao) i ostalim sranjima. Malopre me zovu i kazu da je sve zavrseno bez ikakvih problema. Cisto radoznalosti radi, jel zaista uvedeno to da se ne mogu registrovati kola ako se imaju neki neregulisani prekrsaji ili panduri samo blefiraju, pa ako se neki som upeca, upeca?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

jeste ali se nisi pojavio ti u policiji već neko iz agencije za registraciju vozila, pa je prošlo. inače zaista ne može ni vozačka, lična i saobraćajna da se izvadi bez dokaza da si se pojavio kod sudije za prekršaje

Link to comment

agencije vise ni ne moraju da nose u policiju ako imaju onaj stampac za nalepnice, ja sve zavrsio promptno u agenciji..

Link to comment
jeste ali se nisi pojavio ti u policiji već neko iz agencije za registraciju vozila, pa je prošlo.
:lolol: Genijalno. Ova drzava me iz dana u dan sve vise odusevljava.
Link to comment

kad dođeš u policiju, gospođa prvo ubaci tvoju ličnu u čitač... a lice iz agencije ima ovlašćenje tvoje da to može umesto tebe završiti. i čiča miča i gotova priča

Link to comment

Prodjes tehnicki, fiktivno.Elem, danas sam shvatio da mi vozacka istice sad u junu :ph34r: Jel to sad znaci da necu mozi da je produzim dok se ne pojavim kod jebenog sudije za prekrsaje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...