Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

da ima 6mm šaru zar bi ih prodavao :Dcopkillah - bfgoodrich i ne traži dalje. michelin je suviše tvrd

Edited by twisted
Link to comment

Hvala puno! videh sada imaju iste gume oznake H i V. Pošto V može da izdrži veću brzinu i masu od H, kako je onda skuplja? MIslim, moj auto može do 180kmh, da li je glupo da uzmem V jer je jeftinija za nezanemarljivih 600 dinara? Ima li to realnih razlika u vožnji i trajanju istih?

Link to comment

Ja sam uglavnom sa Savom najbolje prolazio. Nije skupa, dugo traje, a i solidno leži na putu. Po meni kod nje i Kumho je najbolji odnos cene i onog što dobiješ za uloženi novac.

Link to comment
Hvala puno! videh sada imaju iste gume oznake H i V. Pošto V može da izdrži veću brzinu i masu od H, kako je onda skuplja? MIslim, moj auto može do 180kmh, da li je glupo da uzmem V jer je jeftinija za nezanemarljivih 600 dinara? Ima li to realnih razlika u vožnji i trajanju istih?
HIV gume? Beži od toga...
Link to comment

previše se opterećuješ oznakama na gumi. to podrazumeva da si stalno blizu granične brzine - tako se manifestuju performanse gume. za gradsku vožnju i poneki izlet na graničnu brzinu oznaka gume je nebitna po meni.dalje, guma za veću brzinu je nešto tvrđa za nijansu, odnosno pro brzinama koje se približavaju graničnim u krivini recimo pokazuje razliku.p.s. a to voziti nećeš :D

Edited by twisted
Link to comment

neka ga izvadi neko vičan, da ne uzjebe okolnu plastiku(pogotovu ako je fabrički) pa ga daj nekom ko se bavi el. uređajima da ga pregleda. oko cene popravke nek ti bude reper da novi možeš pazariti već od 5k, a polovni na crnom™ tržištu za 20ak €ako te sve to smara slušaj radio:)

Link to comment
Ja sam uglavnom sa Savom najbolje prolazio. Nije skupa, dugo traje, a i solidno leži na putu. Po meni kod nje i Kumho je najbolji odnos cene i onog što dobiješ za uloženi novac.
Uzeh Sava gume, iako me je Filipenko umalo nagovorio da se otvorim za Michelinke. Razlika u ceni taman ide za fan pit za Depeche Mode :lol:
Link to comment
neka ga izvadi neko vičan, da ne uzjebe okolnu plastiku(pogotovu ako je fabrički) pa ga daj nekom ko se bavi el. uređajima da ga pregleda. oko cene popravke nek ti bude reper da novi možeš pazariti već od 5k, a polovni na crnom™ tržištu za 20ak €ako te sve to smara slušaj radio:)
Tako. Jedino može da pokuša s onim cd cleaner-om. Ako je do zaprljanosti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...