Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Meni to sa crvenim najlonom nejasno.. Čemu taj najlon služi?Ja sam kupio set po ovom novom standardu, pravo da ti kažem - nisam ni zagledao kakav je trougao unutra.

Link to comment

Pazario sam Hyundai ix35. Iako po meni deluje malo zenskasto nakon par test voznji su me ipak ubedili. odnos cena-kvalitet za mene automobilskog laika, deluje vise nego prihvatljivo. automobil stize pocetkom maja pa cu moci nesto vise da kazem. za mene, koji ne planira da menja automobil svakih par godina vec ga vozi dok se ne raspadne, ovo smatram solidnom investicijom.

Link to comment

imaš nekog u vojvode Šupljikca, stotinak metara of raskrsnice sa Bulevarom mislim sa leve straneja išao s fiestom i mislim da ako nije neki specifični kvar ne mora majstor da bude usko specijalizovan, pogotovu ne za puntaedit:e da, imaš i bravara u 70om preko puta kineza među onim auto servisimanisam bio, nit znam nekog da je koristio njegove usluge

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Da obije ili da popravi?
Da mi stavi bravu i kvaku na levim vratima.
imaš nekog u vojvode Šupljikca, stotinak metara of raskrsnice sa Bulevarom mislim sa leve straneja išao s fiestom i mislim da ako nije neki specifični kvar ne mora majstor da bude usko specijalizovan, pogotovu ne za puntaedit:e da, imaš i bravara u 70om preko puta kineza među onim auto servisimanisam bio, nit znam nekog da je koristio njegove usluge
:thumbsup:
Link to comment

da staviš bravu možeš i sam :))) nemoj mi reći da je to rocket science! moj limar je na moju pomisao da mu teram minibus da ugradi podizač stakla samo odbrusio: ja to priučenim pomoćnicima dajem da rade, nemoj da me smaraš s tim, sam ugradi!i ja majke mi ugradim za 20 min.inače ne treba ti bravar ako STVARNO to ne umeš da uradiš - to limar koji drži do sebe i logike zna i žmureći

Link to comment

Je l panduri prave probleme ako vozac vozi bez naocara, a u dozvoli pise da mora da ih ima? Je l neko imao iskustva sa tim?Ja cesto nosim sociva, a iz nekog razloga ne mogu da zamislim scenu u kojoj objasnjavam lokalnom milkanu sta su to kontaktne lecje i gde se nalaze i njega koji mi odobravajuce klima glavom.

Link to comment
Je l panduri prave probleme ako vozac vozi bez naocara, a u dozvoli pise da mora da ih ima? Je l neko imao iskustva sa tim?Ja cesto nosim sociva, a iz nekog razloga ne mogu da zamislim scenu u kojoj objasnjavam lokalnom milkanu sta su to kontaktne lecje i gde se nalaze i njega koji mi odobravajuce klima glavom.
Setih se Gastona :DMislim da to prolazi uz nekakvu usmenu opomenu, nemam iskustvo sa tim.
Link to comment
Je l panduri prave probleme ako vozac vozi bez naocara, a u dozvoli pise da mora da ih ima? Je l neko imao iskustva sa tim?Ja cesto nosim sociva, a iz nekog razloga ne mogu da zamislim scenu u kojoj objasnjavam lokalnom milkanu sta su to kontaktne lecje i gde se nalaze i njega koji mi odobravajuce klima glavom.
To je i moja muka - a kad je jako sunce, skidam naočari za daljinu sa malom dioptrijom i vozim bez, sa običnim za sunce jer po svetlu dosta dobro vidim :cry:
Link to comment
Je l panduri prave probleme ako vozac vozi bez naocara, a u dozvoli pise da mora da ih ima? Je l neko imao iskustva sa tim?Ja cesto nosim sociva, a iz nekog razloga ne mogu da zamislim scenu u kojoj objasnjavam lokalnom milkanu sta su to kontaktne lecje i gde se nalaze i njega koji mi odobravajuce klima glavom.
mene su xy puta zaustavili: "AHAAA! NEMAŠ NAOČARE!!!" ali su crkli objašnjavajući da za sočiva moram da imam posebno pregled i taj nalaz da nosim u ljermontovu da mi isprave u vozačkoj da nosim sočiva. ovako mi ne mogu ništa jer u vozačkoj piše 'sredstva za korekciju vidu' u šta spadaju pazi i sočiva.screw 'em
Link to comment
Setih se Gastona :D
Naravno :)
To je i moja muka - a kad je jako sunce, skidam naočari za daljinu sa malom dioptrijom i vozim bez, sa običnim za sunce jer po svetlu dosta dobro vidim :cry:
Ja imam jedne suncane naocare sa dioptrijom, leti ih cesto nosim, jedva cekam da se upustim u raspravu objasnjavanja kako to moze i kako radi :D
mene su xy puta zaustavili: "AHAAA! NEMAŠ NAOČARE!!!" ali su crkli objašnjavajući da za sočiva moram da imam posebno pregled i taj nalaz da nosim u ljermontovu da mi isprave u vozačkoj da nosim sočiva. ovako mi ne mogu ništa jer u vozačkoj piše 'sredstva za korekciju vidu' u šta spadaju pazi i sočiva.screw 'em
A gde pise to tacno? Je l imas staru ili novu dozvolu?Ja bio na pregledu juce, napisali mi "sposoban uz korekciju vida - UZ NAOČARE čl,. 4 tč 2/1", ne pominju se sociva...ne znam oce li to ulaziti u dozvolu bas tako :mellow:edit: ok, sad nadjoh ovde http://www.paragraf.rs/propisi/pravilnik_o_vozackim_dozvolama.html - prilog 1, pise da se u dozvolu upisuje samo kod (01. KOREKCIJA VIDA), a bez podkoda koji objasnjava da li su u pitanju naocare ili sociva ili oba itd. Valjda sam dobar onda. Edited by goofs
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...