Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Samo volan, a nije i "tvrdoća" vešanja? Ono, City, Sport, Cruising, Srbija?
previše očekuješ od fiata :P samo volan
sad vozila i primetim da mi je 'range' (koliko km imas jos do isteka benzina) u odnosu na juce pao od 110 km na 65km (i vec se ukljucila pumpa da sam na rezervi). znam da zavisi od brzine kojom vozis al nekako mi puno. sve i da nije da mi je neko sad isisao gorivo ja bih da obezbedim da se to ne desava jer nije redak slucaj u mom kraju :( a kola su na izvolte, samo otvoris vratasca i isisas, nema kljuca, kakva je to glupost kod lancia-e ,svaki fijat ima kljucmuke s kolima, but..
to je loš bezolovni u kombinaciji sa ničim izazvanim plovkom :) uzmeš evro premium 95 i primetiš razliku - board computer više ne laže toliko
Link to comment

Izgleda da me je jutros uslikala kamera na raskrnici, mislim da sam vozila 60-65, to verovatno ulazi u ovo: "Prekoračenje brzine u zoni usporenog saobraćaja za 11 do 30 km/h" (2 poena, kazna >= 6000din)?Posto su kola registrovana na oca koji ih povremeno vozi kad je tu, da li treba da, kad stigne kazna, prijavim sebe? Ima li neko iskustva sa tim?

Link to comment

da, stići će njemu na adresu da se izjasni ko je upravljao vozilom. ako uopšte stigne. kamerama upravljaju operatori koji ne moraju uvek da slikaju. primer: sajam, gde svi divljaju, od GSP-a pa na dalje

Link to comment
Jel bio neko na sajmu?
bio ja danas, i potvrdio jednu veliku istinu. sve je qrac izuzimajući mečku. A klasa koja mi je zapala za oko cca 23000€ ostaje mi samo da čekam neku godinu, dve dana staru na placu lizing kompanije :(500L bombonica i spolja i unutra, samo me malo pokolebao kad su mu otvorili haubu stoji motor i 3-4 plastične ćase sa raznoraznim tekućinama ništa maska ovo-ono. izgleda ko da sam ga ja ugradjivao(izmedju hladnjaka i motora brat bratu 10-15cm-a) ima i Smart za 99€
Link to comment

Šta li su vama radili dok sam ja bio utamničen, svi mrtvi ozbiljni, niko šalu da prihvati. Kao da sam ja bio na slobodi, a vi u forumaškim kazamatima.'bem li ga, šalu na stranu, ako je tolika rata za Smart, to je onda best buy auto, kakvi Fiati, kakvi bakrači. Ne znam da li da odem danas ili sutra do sajma, mrzim gužvu koja se tamo stvara, sve se nadam kao da bi u neko razumnije vreme mogla biti manja (dok je radno vreme većini ljudi).

Link to comment

zar ti nemaš onog belog golfa 5, i sad bi da pređeš na tu igračku za manekenski građene :wacko:

Edited by gone fishing
Link to comment

Aman ko kaže da ću ja da kupujem smart. Samo konstatujem.Doduše tek sad vidim šta sam gore napisao..."Ne znam da li da odem danas ili sutra do sajma", ispada kao da se nećkam da li da uzmem smart danas ili sutra :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...