Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

a sto je lepi onaj novi mali opel sto iskace na accuweather.com sajtu, opel adam!!! (i sto se tako zove?, vise deluje kao 'zenski')
u Opelu tvrde da auto izgleda muzevno, i da njegovo ime nema nikakve veze sa time sto firma slavi 150 godina od kada ju je osnovao covek po imenu Adam Opel. Cudni su putevi marketinski.
Link to comment
u Opelu tvrde da auto izgleda muzevno, i da njegovo ime nema nikakve veze sa time sto firma slavi 150 godina od kada ju je osnovao covek po imenu Adam Opel. Cudni su putevi marketinski.
:huh:hm...mozda uzivo i deluje 'muzevno'a to li je, ime osnivaca adam.sad videh..i zena mu sophia, mogli su dati nekim bojama ime 'sophia' a nekim 'adam' i prosiriti ciljnu grupu. al sta ja znam o marketingu..
Link to comment
a sto je lepi onaj novi mali opel sto iskace na accuweather.com sajtu, opel adam!!! (i sto se tako zove?, vise deluje kao 'zenski')nego pitanje - ako se vozi u 'city' rezimu jel to iziskuje neke posledice po potrosnju benzina il nesto, ako ne, sto onda nije uvek po difoltu taj rezim kad je 5x lakse okretati volan? ja bih vozila uvek u tom mode-u ako nema razlike u ostalim stvarima, jer je lagodnije..
nema veze sa potrosnjom, to je samo mnogo laksi volan, zamisljen da ti pomaze dok se parkiras. samo se iskljucuje pri brzini preko 40.
Link to comment

hvala momci, tako ga koristim i tako cu i nadalje (Samo za parkiraje)mada po gradu (kratke ulice, stani-kreni) retko imam i priliku ici preko 40-45 nema potrebe (iako je milina ziva, klizi ko auto iz luna parka) sem za parkiranje. verovatno je tad servo osetljiviji-laksi za habanje.. I love my car! :) renne, uskoro ga probas!:)

Link to comment
Priča se da city više troši, ali je uživancija za vožnju.Ja ga na Puntu nisam gasio.
kvario li se? meni prvi savjet bio da to ne palim..kao falinka na puntu..
Link to comment

:))))) city režim nije vezan za potrošnju, samo olakšava okretanje volana u gradskom režimu vožnje. zamislite da pri 150km/h tako lagano sklizne ruka i okreneš volan više nego što treba... činjenica je da taj uređaj brzo crkava i da je to okarakterisano kao mana na vozilu. nekad se zaglavi u jednom režimu pa ne možeš da ga isključiš, nekad da ga uključiš, a nekad jednostavno pusti ulje pa moraš odmah kod majstora.

Link to comment

sad vozila i primetim da mi je 'range' (koliko km imas jos do isteka benzina) u odnosu na juce pao od 110 km na 65km (i vec se ukljucila pumpa da sam na rezervi). znam da zavisi od brzine kojom vozis al nekako mi puno. sve i da nije da mi je neko sad isisao gorivo ja bih da obezbedim da se to ne desava jer nije redak slucaj u mom kraju :( a kola su na izvolte, samo otvoris vratasca i isisas, nema kljuca, kakva je to glupost kod lancia-e ,svaki fijat ima kljucmuke s kolima, but..

I love my car :D

Link to comment

ma nije niko siso, to je naprosto plovak koji nije bas previse precizan. i zavisi od toga de sipas gorivo, i dal si stajala na uzbrdici il nizbrdici pre tog, i sl.a sto samo reneu dajes krug, pa i ja sam ti bio neka moralna podrska, jebemu?

Link to comment

pa sad sam guglala na ovu temu i na 2 foruma svi kukaju da im ucestalo vade benzin, razvaljuju mrezice, razvaljuju cepove s kljucevima (koji se posebno kupe ako nije tako na autu, ko na mom), il seku neka creva ispod levog tocka da izvuku gorivo.. i uprincipu nema zastite :(renne mi je s ove strane reke i brat 'sektas' je, no moze, jedino ako ces doci u taj kraj, mos provozati,a onda ti je i prodam jer cu za par godina kupiti ovaj model ypsilon-a iz 2012

Link to comment
pa sad sam guglala na ovu temu i na 2 foruma svi kukaju da im ucestalo vade benzin, razvaljuju mrezice, razvaljuju cepove s kljucevima (koji se posebno kupe ako nije tako na autu, ko na mom), il seku neka creva ispod levog tocka da izvuku gorivo.. i uprincipu nema zastite :(renne mi je s ove strane reke i brat 'sektas' je, no moze, jedino ako ces doci u taj kraj, mos provozati,a onda ti je i prodam jer cu za par godina kupiti ovaj model ypsilon-a iz 2012
Tesko da iz takvog autića kradu gorivo, opšte je znano da mu i nije veliki rezervoar, pa se i ne isplati
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...